Kurs programowania i robotyki z LEGO Mindstorms EV3 “Niesamowite maszyny” 2020-05-19T11:10:30+00:00

Project Description

Kurs programowania i robotyki z LEGO Mindstorms EV3 “Niesamowite maszyny”

Wszechstronnie rozwijający kurs programowania i robotyki prowadzony na żywo przez niezwykłą nauczycielkę panią Adę. To wspaniały wybór dla dzieci w wieku 9-12 lat, które chcą odkryć tajniki fizyki, matematyki, mechaniki, i algorytmów w najbardziej przystępny sposób jaki można sobie wyobrazić. Przygotuj się na godziny budowania, tworzenia, kodowania i eksperymentów z nowymi robotami. Mindstorms power!

Wiek uczniów: 9-12 lat

ŚRODA, PIĄTEK
2 lekcje w tygodniu

17:00
60 minut

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

< Czego nauczy się Twoje dziecko? >

Nasz kurs jest wspaniałą okazją dla Twojego dziecka, żeby wskoczyć w świat niesamowitych maszyn i genialnych wynalazków. Kompletna lekcja prowadzi krok po kroku od ciekawostek z zakresu historii i fizyki, poprzez tajniki konstrukcji i mechanizmów, aż po zaawansowane programowanie.

Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę o różnych rodzajach napędów i przekładni, podstawach konstruowania urządzeń, zrozumieją też czym jest ciężar i środek masy. Podczas tworzenia efektownych programów nauczmy się praktycznego wykorzystania czujników oraz narzędzi programistycznych takich jak: pętla, instrukcje warunkowe, zmienne, operacje na danych czy programowanie współbieżne. Dowiemy się ciekawych rzeczy na temat historii wynalazków, energii odnawialnej i maszyn wykorzystywanych w życiu codziennym.

< Kto prowadzi zajęcia? >

Adrianna Zalewska

Prowadząca pani Ada jest niezwykłą osobą. Czy wiecie, że brała udział w tworzeniu robota we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (to europejski odpowiednik NASA) i skończyła bardzo trudne i wymagające studia z mechatroniki?
Jakby tego było mało zawsze jest miła, łagodna i bardzo, bardzo cierpliwa. Ma też niesamowity dar – gdy tłumaczy skomplikowane rzeczy wszystko wydaje się takie proste i zrozumiałe! Nawet jeśli dotyczą zawiłych zagadnień z fizyki, mechaniki i matematyki.
Jeśli masz okazję być uczniem Ady to znaczy, że jesteś niezłym szczęściarzem.

< Jak wyglądają nasze lekcje? >

Zobacz

Poznaj kontekst lekcji dzięki multimediom, filmom, zdjęciom i schematom, które przekazują interesującą wiedzę w przyjazny sposób. Treści są powiązane z obowiązującą podstawą programową.

Zbuduj

Przejrzyste i łatwe do wykonania instrukcje budowy robotów krok po kroku. Wspierają rozwój inteligencji przestrzennej oraz umiejętności manualnych.

Zbadaj

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie jak robot działa. Dzięki naszym zasobom można łatwo zobaczyć jego mechanizm od środka zrozumieć jak działa system napędowy, sterujący oraz czujniki.

Zaprogramuj

Użyj przystępnych instrukcji do nauki programowania. Dzięki nim łatwo można zrozumieć funkcję poszczególnych poleceń i logikę całego programu, a także zobaczyć jak program działa w prawdziwym życiu.

Zagraj

Czas na testowanie, usprawnianie i eksperymentowanie z robotem na koniec lekcji. Teraz możesz wykorzystać pełnię możliwości robota, a nawet je poszerzyć. Robotyka to nauka przez zabawę!

< Czego potrzebujesz, żeby zacząć? >

Komputer z dostępem do internetu

Głośnik z mikrofonem lub słuchawki

Zestaw LEGO Mindstorms EV3

Zainstalowany darmowe oprogramowanie LEGO Mindstorms EV3

Psst! Jeśli nie masz zestawu LEGO Mindstorms EV3 możesz go zamówić u nas. Zajmiemy się jego zakupem i dostawą do Twojego domu. Przejdź tutaj i przekonaj się jakie to proste.

< Co wyróżnia ten kurs? >

Najwyższa jakość techniczna i dydaktyczna na rynku

Dostęp do unikatowych instrukcji krok po kroku

Kompletny projekt na każdych zajęciach

Kameralne, małe grupy i opieka nad Twoim dzieckiem

Archiwum nagrań lekcji

Dodatkowe pomysły na zabawy i wyzwania po lekcjach

Certyfikat dla dziecka

< Co inni o nas mówią? >

< Ile kosztuje kurs? >

Nadchodząca edycja w wyjątkowo promocyjnej cenie!
Zgłoszenia zbieramy tylko do końca przyszłego tygodnia.

898 zł
TERAZ -50%
449 zł za cały kurs

29,99 zł / 60 minut

Miejsca szybko się wyczerpują. Zapisz swoje dziecko teraz!

ZAPISZ SIĘ NA KURS TERAZ

Cena wraz z zestawem robotycznym LEGO Mindstorms EV3 na zawsze
z dostawą prosto do Twojego domu:

2138 zł
TERAZ tylko 1698 zł

ZAMÓW KURS Z ZESTAWEM DO DOMU

< Dlaczego warto mieć zestaw LEGO Mindstorms EV3? >

  • Dzieci kochają LEGO! Do zabawy z klockami nie trzeba nikogo zachęcać ani namawiać. To świetna zabawa i dzieci dobrze o tym wiedzą.

  • Zbudowane roboty można programować co oznacza, że dzięki nim i lekcjom RoboCamp Home Twoje dziecko ma szansę zdobyć jedną z najbardziej cenionych umiejętności we współczesnym świecie.

  • Programowanie w języku Scratch jest zgodne z polską podstawą programową nauczania informatyki.

  • Budowanie robotów z LEGO i RoboCamp uczy fizyki i mechaniki, rozwija kreatywność, zdolności manualne i kształtuje wyobraźnię przestrzenną. To wspaniała alternatywa dla gier komputerowych i oglądania kreskówek!

  • To zabawa i nauka na wiele miesięcy. Dzięki lekcjom RoboCamp Home Twoje dziecko uzyska dostęp do unikatowych instrukcji budowania i programowania robotów.