Kurs programowania i robotyki z LEGO WeDo 2.0 „Zwariowane zwierzaki” 2020-05-19T11:10:59+00:00

Project Description

Kurs programowania i robotyki z LEGO WeDo 2.0 „Zwariowane zwierzaki”

Rozwijający, inspirujący i pełen przygód kurs programowania i robotyki dla dzieci prowadzony na żywo przez samego pana Wojtka. Kurs idealny dla dzieci w wieku 6-10 lat, które kochają LEGO, uwielbiają budować i chcą przy okazji nauczyć się fizyki, mechaniki i podstaw programowania. Ten kurs to świetny wybór jeśli chcesz dać dziecku dobry start w lepszą przyszłość.

Wiek uczniów: 6-10 lat

ŚRODA, PIĄTEK
2 lekcje w tygodniu

15:00
60 minut

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

< Czego nauczy się Twoje dziecko? >

Budowanie i programowanie robotów z LEGO WeDo 2.0 to niesamowita okazja na poznanie ekscytującego świata robotyki podczas dobrej zabawy. Na zajęciach poznamy ciekawe zwyczaje zwierząt oraz dowiemy się jak działają maszyny znane z życia codziennego.

Podczas konstruowania takich robotów jak chodzący Goryl, galopujący Konik, Karuzela z czujnikiem ruchu czy Żyrafa, która pomaga w nauce tabliczki mnożenia nauczymy się czym są przekładnie i w jaki sposób wykorzystywać silnik do ożywiania własnoręcznie zbudowanych modeli.

Pokażemy też krok po kroku jak tworzyć programy w aplikacji LEGO oraz w Scratchu, a świat algorytmów, sekwencji i instrukcji programistycznych nie będzie miał przed uczniami już żadnych tajemnic.

< Kto prowadzi zajęcia? >

Wojtek Syrocki

Kurs prowadzi Pan Wojtek we własnej osobie! Założyciel RoboCamp kocha robotykę z całego serca i jest wielkim fanem zestawu LEGO WeDo 2.0. Uważa, że na tym zestawie można bardzo dużo się nauczyć i zbudować nieskończoną liczbę wspaniałych robotów.
Pan Wojtek każdego ucznia darzy szacunkiem, nikogo nie pogania, uważnie słucha wszystkich próśb i propozycji. Ma niesamowity dar tłumaczenia trudnych rzecz w prosty sposób.
Uczy robotyki i programowania już ponad 12 lat. Brał udział w organizowaniu turniejów robotycznych w tym First LEGO League. Prowadzi też fundację Fabryka Talentów. Pan Wojtek to fajny gość!

< Jak wyglądają nasze lekcje? >

5Z Zobacz

Zobacz

Poznaj kontekst lekcji dzięki multimediom, filmom, zdjęciom i schematom, które przekazują interesującą wiedzę w przyjazny sposób. Treści są powiązane z obowiązującą podstawą programową.

5Z Zbuduj

Zbuduj

Przejrzyste i łatwe do wykonania instrukcje budowy robotów krok po kroku. Wspierają rozwój inteligencji przestrzennej oraz umiejętności manualnych.

5Z Zbadaj RoboCamp

Zbadaj

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie jak robot działa. Dzięki naszym zasobom można łatwo zobaczyć jego mechanizm od środka zrozumieć jak działa system napędowy, sterujący oraz czujniki.

5Z Zaprogramuj RoboCamp

Zaprogramuj

Użyj przystępnych instrukcji do nauki programowania. Dzięki nim łatwo można zrozumieć funkcję poszczególnych poleceń i logikę całego programu, a także zobaczyć jak program działa w prawdziwym życiu.

5Z Zagraj RoboCamp

Zagraj

Czas na testowanie, usprawnianie i eksperymentowanie z robotem na koniec lekcji. Teraz możesz wykorzystać pełnię możliwości robota, a nawet je poszerzyć. Robotyka to nauka przez zabawę!

< Czego potrzebujesz, żeby zacząć? >

Komputer z dostępem do internetu

Głośnik z mikrofonem lub słuchawki

Zestaw LEGO Education WeDo 2.0

Zainstalowany darmowy program LEGO Software WeDo 2.0

Psst! Jeśli nie masz zestawu LEGO WeDo 2.0 możesz go zamówić u nas. Zajmiemy się jego zakupem i dostawą do Twojego domu. Przejdź tutaj i przekonaj się jakie to proste.

< Co wyróżnia ten kurs? >

Najwyższa jakość techniczna i dydaktyczna na rynku

Dostęp do unikatowych instrukcji krok po kroku

Kompletny zbudowany i zaprogramowany robot na każdych zajęciach

Kameralne, małe grupy i opieka nad Twoim dzieckiem

Archiwum nagrań lekcji

Dodatkowe pomysły na zabawy i wyzwania po lekcjach

Certyfikat dla dziecka

< Co inni o nas mówią? >

< Ile kosztuje kurs? >

Nadchodząca edycja w wyjątkowo promocyjnej cenie!
Zgłoszenia zbieramy tylko do końca przyszłego tygodnia.

898 zł
TERAZ -50%
449 zł za cały kurs

29,99 zł / 60 minut

Miejsca szybko się wyczerpują. Zapisz swoje dziecko teraz!

ZAPISZ SIĘ NA KURS TERAZ

Cena wraz z zestawem robotycznym LEGO WeDo 2.0 na zawsze
z dostawą prosto do Twojego domu:

1589 zł
TERAZ tylko 1149 zł

ZAMÓW KURS Z ZESTAWEM DO DOMU

< Dlaczego warto mieć zestaw LEGO WeDo 2.0? >

  • Dzieci kochają LEGO! Do zabawy z klockami nie trzeba nikogo zachęcać ani namawiać. To świetna zabawa i dzieci dobrze o tym wiedzą.

  • Zbudowane roboty można programować co oznacza, że dzięki nim i lekcjom RoboCamp Home Twoje dziecko ma szansę zdobyć jedną z najbardziej cenionych umiejętności we współczesnym świecie.

  • Już dzieci w wieku 6-9 lat mogą programować w środowisku LEGO Software. Dzieci starsze od 8 do 12 lat mogą programować bardziej złożone roboty w trudniejszym języku Scratch.

  • Programowanie w języku Scratch jest zgodne z polską podstawą programową nauczania informatyki.

  • Budowanie robotów z LEGO i RoboCamp uczy fizyki i mechaniki, rozwija kreatywność, zdolności manualne i kształtuje wyobraźnię przestrzenną. To wspaniała alternatywa dla gier komputerowych i oglądania kreskówek!

  • To zabawa i nauka na długi czas. Dzięki lekcjom RoboCamp Home Twoje dziecko uzyska dostęp do unikatowych instrukcji budowania i programowania robotów.

  • Zestawy zamówione u nas dostarczy pod Twoje drzwi oficjalny dystrybutor LEGO Education w Polsce firma Akces Edukacja.