Pełne przygotowanie do prowadzenia zdalnych lekcji programowania Scratch 2020-06-05T12:38:57+00:00

Project Description

Pełne przygotowanie do prowadzenia zdalnych lekcji programowania Scratch

Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli informatyki oraz osób prowadzących zajęcia dodatkowe dla uczniów, którzy w krótkim czasie chcą się przygotować do zdalnego prowadzenia zajęć z uczniami.

TERMIN
NA ŻYCZENIE

CZAS TRWANIA
90 minut

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

< Tematy omawiane na szkoleniu >

Zapoznaj się z programem.

Jakiego sprzętu, narzędzi i materiałów potrzebujesz aby przeprowadzić lekcje online – omówione na konkretnych przykładach

Jak w praktyce wygląda lekcja prowadzona online

Wyzwania nauczania zdalnego – czego się spodziewać i jak rozwiązywać najczęściej spotykane problemy

Uczestnikom gwarantujemy zdalne doradztwo odnośnie strategii programowej

< Czego się spodziewać? >

Zapoznaj się z programem.

Praktyka w przyjaznej formie

Zamiast monotonnej teorii, od naszych ekspertów usłyszysz praktyczne instrukcje i wskazówki, które sami przetestowaliśmy w szkole. Jasno i przystępnie wyjaśnimy Ci jak osiągnąć cel.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

< Prezenterzy >

Ola Syrocka

Z wykształcenia mgr. inż. fizyki technicznej, Ola uczy dzieci robotyki od ponad 8 lat. Odgrywa kluczową rolę w projektowaniu wewnętrznego programu nauczania, łączeniu elementów STEAM z poszczególnymi lekcjami i współtworzeniu serii lekcji RoboCamp. Oprócz tego szkoli nauczycieli i pomaga im przeprowadzić lekcje robotyki.

Wojciech Syrocki

Założyciel firmy RoboCamp oraz Fundacji Rozwoju Talentów. Edukator uczniów na etapie szkoły podstawowej, twórca pionierskich materiałów dydaktycznych dla nauczycieli oraz kursów e-learningowych. Od kilkunastu lat prowadzi zdalnie szkolenia dla nauczycieli na całym świecie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

< Opinie uczestników >

Co inni sądzą o naszych szkoleniach?

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE