Prawo autorskie w edukacji 2020-03-31T18:24:35+00:00

Project Description

Prawo autorskie w edukacji

Szkolenie dla nauczycieli i dyrektorów, którzy chcą czuć się bezpieczni i uniknąć naruszeń praw autorskich. Zabezpiecz się na wypadek nieuprawnionego rozpowszechniania treści oraz niedozwolonego udostępniania zasobów swoim uczniom.

Czas trwania 60 minut

TERMIN
NA ŻYCZENIE

CZAS TRWANIA
60 minut

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

< Tematy omawiane na szkoleniu >

Zapoznaj się z programem.

Zapoznamy się z aktami prawnymi, które mają znaczenie w kontekście ochrony praw autorskich

Omówimy granice, których nie wolno przekraczać w oświacie

Wyjaśnimy czym jest „dozwolony użytek edukacyjny”

Powiemy jak zabezpieczyć się na wypadek nieuprawnionego rozpowszechniania treści oraz niedozwolonego udostępniania zasobów swoim uczniom

< Czego się spodziewać? >

Zapoznaj się z programem.

Praktyka w przyjaznej formie

Zamiast monotonnej teorii, od naszych ekspertów usłyszysz praktyczne instrukcje i wskazówki, które sami przetestowaliśmy w szkole. Jasno i przystępnie wyjaśnimy Ci jak osiągnąć cel.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

< Prezenter >

Alina Guzik

Nauczyciel, logopeda, rodzic oraz twórca nagradzanych rozwiązań cyfrowych wspierających pracę nauczycieli na całym świecie. Autorka Księgi Trendów w Edukacji przetłumaczonej na 6 języków wyróżnionej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców. Na swoim koncie ma ponad tysiąc przeszkolonych osób w tym nauczycieli, dyrektorów i reprezentantów Wydziałów Oświaty a także Ministerstw Edukacji i Komisji Europejskiej.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

< Opinie uczestników >

Co inni sądzą o naszych szkoleniach?

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE