Przygotowanie nauczyciela i uczniów do edukacji w trybie zdalnym 2020-06-05T12:39:24+00:00

Project Description

Przygotowanie nauczyciela i ucznia do pracy w trybie zdalnym

Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli i edukatorów, którzy potrzebują w krótkich czasie przygotować się do nauczania swoich uczniów na odległość.

TERMIN
NA ŻYCZENIE

CZAS TRWANIA
90 minut

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

< Tematy omawiane na szkoleniu >

Zapoznaj się z programem.

Treść kursu odpowiada przebiegowi planowania, przygotowania i prowadzenia nauczania w trybie zdalnym

Dowiesz się jak dopasować scenariusz nauczania do posiadanego przez uczniów sprzętu

Przygotujesz organizacyjnie i mentalnie siebie, rodziców i uczniów do zdalnej nauki

Dobierzesz też odpowiednie narzędzie komunikacji z uczniami, repozytorium zasobów i przydatne narzędzia zdalnej współpracy i aktywizacji uczniów

< Czego się spodziewać? >

Zapoznaj się z programem.

Praktyka w przyjaznej formie

Zamiast monotonnej teorii, od naszych ekspertów usłyszysz praktyczne instrukcje i wskazówki, które sami przetestowaliśmy w szkole. Jasno i przystępnie wyjaśnimy Ci jak osiągnąć cel.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

< Prezenterzy >

Ola Syrocka

Z wykształcenia mgr. inż. fizyki technicznej, Ola uczy dzieci robotyki od ponad 8 lat. Odgrywa kluczową rolę w projektowaniu wewnętrznego programu nauczania, łączeniu elementów STEAM z poszczególnymi lekcjami i współtworzeniu serii lekcji RoboCamp. Oprócz tego szkoli nauczycieli i pomaga im przeprowadzić lekcje robotyki.

Alina Guzik

Nauczyciel, logopeda, rodzic oraz twórca nagradzanych rozwiązań cyfrowych wspierających pracę nauczycieli na całym świecie. Autorka Księgi Trendów w Edukacji przetłumaczonej na 6 języków wyróżnionej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców. Na swoim koncie ma ponad tysiąc przeszkolonych osób w tym nauczycieli, dyrektorów i reprezentantów Wydziałów Oświaty a także Ministerstw Edukacji i Komisji Europejskiej.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

< Opinie uczestników >

Co inni sądzą o naszych szkoleniach?

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE