Robotyka i programowanie dla dzieci w domu 2020-05-05T12:28:52+00:00

RoboCamp Home,
kursy dla dzieci
z programowania
i robotyki online

Prowadzone na żywo dla dzieci, kursy RoboCamp to najwyższa jakość na rynku!

WYBIERZ KURS

Chcesz aby Twoje dziecko spędzało czas na kreatywnej i mądrej zabawie?

Wszystkie dzieci kochają gry i roboty. Nasze kursy programowania gier w Scratchu, programowania i robotyki z LEGO WeDo 2.0 lub LEGO Mindstorms EV3 to świetny pomysł na edukacyjny prezent i dobra alternatywa dla gier wideo.

Chcesz zapewnić mu dobry zawód i przyszłość?

Postaw na naukę programowania i robotyki. Te specjalności są bardzo pożądane na rynku pracy, a ich znaczenie wciąż rośnie! Na koniec każdego kursu Twoje dziecko zdobędzie wyjątkowy certyfikat umiejętności i zbuduje swoje pierwsze w życiu portfolio.

Szukasz zajęć, które pasują do Twojego planu dnia?

Skorzystaj z naszego unikatowego i elastycznego rozwiązania, w którym to Ty wybierasz czy dziecko korzysta z zajęć online na żywo, z nagrań lekcji dostępnych o każdej porze dnia i nocy, czy z samych interaktywnych instrukcji jeśli woli uczyć się zupełnie samodzielnie.

Mamy rewelacyjne kursy dla Twojego dziecka

• Zajęcia najwyższej jakości dydaktycznej i technologicznej
• Unikatowe interaktywne instrukcje budowania i programowania (tylko u nas!)
• Dostęp do instrukcji i nagrań podczas trwania całego kursu
• Małe, kameralne grupy i indywidualna opieka nad każdym uczestnikiem

KURSY JUŻ OD 449

Dlaczego kursy RoboCamp
to najlepszy wybór?

Kurs na żywo ze świetnymi nauczycielami

Czyli z Olą, Wojtkiem lub Adą.
Wszystkie zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym, podczas których dzieci łączą się z prowadzącym przez platformę online, słyszą go i widzą jego ekran.

Unikalne instrukcje RoboCamp

Dzieci mają dostęp do interaktywnych instrukcji budowania i programowania krok po kroku do końca trwania kursu, dzięki czemu dokładnie wiedzą co zrobić i bez problemu nadążają za tokiem lekcji.

6 tygodni rozwijającej nauki i zabawy

Zajęcia dwa razy w tygodniu, ponad 15 godzin spotkań, a na każdej lekcji satysfakcja, bo jedna lekcja = jeden kompletny projekt.

Kameralne, małe grupy

Indywidualna opieka i okazja do zawarcia wspaniałych przyjaźni. Dzieci mają dedykowaną platformę do komunikacji i wymiany treści, a także dostęp do zamkniętej grupy Sekretny Klub RoboCamp.

Archiwum nagrań

Do obejrzenia kiedy tylko chcesz, jeśli z jakiegokolwiek powodu Twoje dziecko nie mogło uczestniczyć w lekcji na żywo lub chce ją powtórzyć.

Dodatkowe pomysły i wyzwania

W trakcie trwania kursu uczestnicy otrzymają dodatkowe zadania-wyzwania do realizacji między zajęciami. Każde jest ciekawe, ale nie obowiązkowe!

Zobacz jak wyglądają nasze lekcjE

Z nami jest ciekawie, mądrze i fajnie!

Czego nauczy się Twoje dziecko?

  • Programowanie. Dzieci tworzą programy w językach graficznych o różnym stopniu zaawansowania i poznają czym jest algorytm, pętla programowa, stałe i zmienne, wielowątkowość, czy testowanie i optymalizacja programów.

  • Matematyka. Projekty mogą wymagać badania odległości, obliczania obwodów i pól, a także wykonywania operacji na danych. Dzieci wszystkiego uczą się w praktyce, a zdobytą wiedzę wykorzystują do rozwiązywania zadań.

  • Fizyka. Na działanie robota wpływa nie tylko kod – ważną rolę odgrywa świat rzeczywisty, gdzie rządzą prawa fizyki. Uczniowie doiedzą się czym są ciężar i masa, rodzaje energii i sposoby jej pozyskiwania, czy siły grawitacji, tarcia i sprężystości.

  • Geografia i biologia. Nie wierzycie? Lekcje RoboCamp to wspaniałe narzędzie, z którym dzieci odkryją Układ Słoneczny, zajrzą w oceaniczne głębiny i na sawannę, a także poznają niesamowite zwierzęta i rolę jaką odgrywają w ekosystemie.

  • Kreatywność. Podobnie do pędzla i płótna, programowanie pozwala na ekspresję i twórczość przy tworzeniu całej gamy dzieł: animacji, gier, obrazów interaktywnych czy prezentacji, a na zaawansowanym etapie – niezależnych programów i aplikacji.

ROBOCAMP HOME

Domowa nauka programowania i robotyki czeka na Twojego małego geniusza

Do zrealizowania części lekcji potrzebny będzie zestaw robotyczny LEGO® WeDo lub LEGO® MINDSTORMS® EV3. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem takiego zestawu skontaktuj się z nami, a wskażemy Ci najlepsze i najbezpieczniejsze oferty.

Napisz do nas: pomoc@robocamp.eu lub zadzwoń: +48 513 042 612 | +48 501 744 564

Masz pytania?

Kto prowadzi zajęcia na żywo i jak wyglądają wasze lekcje? 2020-04-30T19:14:32+00:00

Zajęcia prowadzą nasi wspaniali edukatorzy Wojtek, Ola, Adrianna i Dominika, którzy są specjalistami dziedzinowymi, pedagogami i od wielu lat prowadzą zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci. Więcej na ich temat przeczytasz na stronie poszczególnych kursów, a jakość prowadzonych przez nas zajęć możesz sprawdzić zapisując się na jedną z naszych darmowych lekcji pokazowych.

Czy moje dziecko poradzi sobie na kursie? 2020-04-30T19:14:57+00:00

Na naszych kursach Twoje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nasz wykwalifikowany zespół pedagogów dba o indywidualny rozwój każdego dziecko uczestniczącego w naszych zajęciach. Prowadzący kurs cierpliwie tłumaczą dzieciom każde zagadnienie i dają każdemu tyle czasu ile potrzebuje. Po zakończonych zajęciach podczas cały czas trwania kursu udzielamy pełnego wsparcia i rozwiewamy wszelkie wątpliwości jakie może mieć Twoje dziecko.

Jak często i o której godzinie będą odbywały się zajęcia na żywo? 2020-04-30T19:12:13+00:00

W ramach naszych obecnych kursów lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu. Sprawdź na stronie poszczególnego kursu w które dni tygodnia i o której godzinie będą lekcje. Jeśli z jakiegoś powodu Twoje dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w zajęciach to do końca trwania kursu może skorzystać z archiwalnych nagrań i interaktywnych instrukcji wszystkich lekcji, które się odbyły.

Jakiego sprzętu i oprogramowania potrzebuję aby brać czynny udział w lekcjach? 2020-04-30T19:15:35+00:00

Aby uczestniczyć w kursie programowania gier w Scratch potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu. Aby w pełni uczestniczyć w kursie programowania i robotyki LEGO Twoje dziecko potrzebuje odpowiednio zestawu LEGO WeDo 2.0 lub LEGO Mindstorms EV3. Możesz go kupić samodzielnie lub za naszym pośrednictwem wystarczy, że wyrazisz taką chęć w formularzu zapisu.

Bądź na bieżąco z RoboCamp