Grafik / Fotograf 2019-02-14T15:48:39+00:00

GRAFIK / FOTOGRAF

Gdańsk

RoboCamp tworzy nowy standard nauczania robotyki i informatyki w szkole. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom, oferujemy platformę edukacyjną wspierającą nauczycieli i uczniów.

Jaka będzie Twoja rola? Jako Grafik i Fotograf RoboCampu będziesz mieć do czynienia z różnymi rodzajami materiałów. Będziesz projektować nowe banery, grafiki do artykułów i materiałów edukacyjnych, a nawet robić zdjęcia i krótkie filmy do mediów społecznościowych. Spodziewaj się wielu okazji do pokazania swojej pomysłowości i warsztatu.

Aby aplikować na to stanowisko, wykonaj poniższe zadanie:

Wyślij nam swoje portfolio zrealizowanych projektów
i/lub prześlij kilka wykonanych przez siebie grafik/zdjęć nawiązujących do RoboCamp (baner reklamowy, grafika na media społecznościowe, grafika nagłówkowa, itp.)

Nasza firma szybko się rozwija. Dołączając do nas na tym etapie będziesz mieć szansę poddać próbie swoje umiejętności i kreatywność, a z czasem zwiększyć zakres odpowiedzialności.

Wyślij nam swoje CV i stań się częścią naszego zespołu.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych na potrzeby działań marketingowych dla różnych kanałów komunikacji
  • Profesjonalna fotografia i obróbka zdjęć, grafiki i filmów
  • Dbanie o spójność kampanii promocyjnych i wysoki poziom ich realizacji
  • Współpraca z zespołami marketingu, IT i sprzedaży
  • Realizacja nagrań krótkich klipów do celów promocyjnych

OCZEKIWANIA:

  • Biegła znajomość oprogramowania do tworzenia i obróbki grafiki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Dbałość o szczegóły
  • Kreatywne podejście w projektowaniu graficznym i robieniu zdjęć

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność tworzenia oraz edytowania filmów i animacji
  • Wykształcenie kierunkowe
Wyślij swoje CV

Masz inne kwalifikacje i uważasz, że będziesz świetnym dodatkiem do naszego zespołu? Przejrzyj inne otwarte rekrutacje, lub po prostu daj nam o sobie znać!

praca@robocamp.eu