Konstruktor robotów 2019-02-04T16:53:02+00:00

KONSTRUKTOR ROBOTÓW

Gdańsk

RoboCamp tworzy nowy standard nauczania robotyki i informatyki w szkole. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom, oferujemy platformę edukacyjną wspierającą nauczycieli i uczniów.

Aktualnie rozwijamy zespół odpowiedzialny za tworzenie nowych kursów i materiałów na naszą platformę. Konstruktor Robotów RoboCamp będzie odpowiadać za budowanie i testowanie robotów, które będą stanowić podstawę ćwiczeń i kursów dla dzieci oraz nauczycieli. Tak, naprawdę, Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie nowych konstrukcji z konkretnych zestawów LEGO WeDo i Mindstorms, VEX, mBot oraz Edison. Oprócz tego będziesz pomagać przy tworzeniu treści edukacyjnych oraz instrukcji. Jeżeli od kilku lat składasz roboty w zaciszu własnego domu i eksperymentujesz z różnymi połączeniami klocków, to szukamy właśnie Ciebie.

Nasza firma szybko się rozwija. Jeśli teraz dołączysz do naszego zespołu, będziesz mieć szansę dobrze poznać branżę edukacyjną i rozwinąć swoje umiejętności.

Pochwal się nam swoimi konstrukcjami – wyślij swoje CV razem ze zdjęciami lub filmami pokazującymi wymyślone i zbudowane przez Ciebie roboty. Jeśli chcesz zobaczyć o jakie roboty nam chodzi, obejrzyj filmy na naszym kanale YouTube. Stań się częścią naszego zespołu!

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Projektowanie nowych konstrukcji z zestawów do robotyki, m.in. LEGO, VEX, mBot, Edison
  • Modelowanie konstrukcji w środowisku 3D
  • Udział w pracach koncepcyjnych
  • Przygotowywanie i dbałość o dokumentację

OCZEKIWANIA:

  • Pokłady kreatywności i determinacji
  • Doświadczenie w konstruowaniu robotów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w Product Design
  • Znajomość programów do projektowania 3D typu CAD
  • Znajomość zestawów LEGO Education, VEX, mBot, Edison i innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Wyślij swoje CV

Zdjęcia swoich konstrukcji prześlij w załączniku

Masz inne kwalifikacje i uważasz, że będziesz świetnym dodatkiem do naszego zespołu? Przejrzyj inne otwarte rekrutacje, lub po prostu daj nam o sobie znać!

praca@robocamp.eu