Performance Marketing Specialist 2019-02-11T12:09:21+00:00

PERFORMANCE MARKETING SPECIALIST

Gdańsk

RoboCamp tworzy nowy standard nauczania robotyki i informatyki w szkole. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom oferujemy platformę edukacyjną wspierającą nauczycieli i uczniów.

Na stanowisku Performance Marketing Specialist będziesz projektować, wdrażać i skalować nasze działania marketingowe. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych w Polsce i na świecie, a do tego interesujesz się robotyką i edukacją, to stanowisko dla Ciebie! W RoboCamp możesz liczyć na dużą samodzielność i wiele okazji do sprawdzenia swoich pomysłów w praktyce. Jako Performance Marketing Specialist będziesz kompleksowo pomagać w tworzeniu wizerunku naszej marki.

Nasza firma szybko się rozwija. Dołącz do naszego zespołu teraz i rozwijaj się razem z nami!

Dlatego nie czekaj, wyślij nam swoje CV.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Układanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii marketingowej na rynkach polskim i zagranicznym
  • Analizowanie danych, przygotowywanie raportów i rekomendacji
  • Testowanie nowych kanałów i korelacja już istniejących
  • Współtworzenie strategii marketingowej

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość Google AdWords, Analytics, Facebook Ads (Mailchimp będzie plusem)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość psychologii sprzedaży i marketingu
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2
  • Wytrwałość, rzetelność i umiejętność analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE:

  • Udokumentowanie osiągnięcia w prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Znajomość branży edukacyjnej i zainteresowanie nowymi technologiami
Wyślij swoje CV

Masz inne kwalifikacje i uważasz, że będziesz świetnym dodatkiem do naszego zespołu? Przejrzyj inne otwarte rekrutacje, lub po prostu daj nam o sobie znać!

praca@robocamp.eu