Specjalista ds. dydaktyki przedmiotów STEM 2019-02-04T16:53:37+00:00

SPECJALISTA DS. DYDAKTYKI PRZEDMIOTÓW STEM

Gdańsk

RoboCamp tworzy nowy standard nauczania robotyki i informatyki w szkole. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom, zbudowaliśmy platformę edukacyjną wspierającą nauczycieli i uczniów.

Nasza firma szybko się rozwija, a wraz z nią chcemy rozwijać naszą ofertę, czyli materiały dydaktyczne dostępne za pośrednictwem platformy e-learningowej RoboCamp.

Dlatego szukamy Specjalisty ds. dydaktyki przedmiotów STEM. We współpracy z innymi członkami Biura Projektowego będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za tworzenie szkieletu oraz treści nowych kursów z programowania i robotyki dla dzieci w zróżnicowanym wieku. To stanowisko wymaga przede wszystkim doświadczenia w dydaktyce oraz wiedzy o programowaniu (w graficznych językach programowania).

Aby aplikować na to stanowisko, wykonaj poniższe zadanie:

Opracuj lekcję programowania w Scratchu na jedną godzinę lekcyjną dla wybranej grupy wiekowej. W ramach zadania przygotuj scenariusz zajęć dla nauczyciela i/lub materiał dla ucznia. Nie zapomnij załączyć rezultatu zajęć w postaci gotowego programu w formacie *.sb2 lub *.sb3.

Wykonane zadanie wyślij nam razem ze swoim CV. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku dni.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Układanie, tworzenie i wdrażanie kursów programowania i robotyki na platformę e-learningową RoboCamp
  • Tworzenie programów nauczania zgodnych z wymogami narodowych systemów edukacji
  • Weryfikacja materiałów edukacyjnych pod kątem merytorycznym i dydaktycznym
  • Wsparcie przy prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli
  • Wsparcie Biura Projektowego w pracach koncepcyjnych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w tworzeniu programów nauczania
  • Umiejętność programowania w graficznych językach programowania
  • Doświadczenie w nauczaniu programowania
  • Znajomość bieżących wymogów programu nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w szkole podstawowej
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość tekstowych języków programowania
  • Doświadczenie w nauczaniu przedmiotów z zakresu STEM
  • Entuzjazm w nauczaniu
Wyślij swoje CV

Pamiętaj o przesłaniu wykonanego zadania!

Masz inne kwalifikacje i uważasz, że będziesz świetnym dodatkiem do naszego zespołu? Przejrzyj inne otwarte rekrutacje, lub po prostu daj nam o sobie znać!

praca@robocamp.eu