Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli

Jak zacząć? Robotyka w szkole: Pracownia dla klas 4-8

Im starsi uczniowie, tym więcej robotyka może im zaoferować. Rozwiń ich potencjał i przygotuj na przyszłość wprowadzając robotykę i programowanie do swojej szkoły.
Podczas tego szkolenia poznasz przepis na zorganizowanie pracowni robotyki idealnej dla starszych uczniów.
Omówimy planowanie budżetu, selekcję odpowiedniego sprzętu edukacyjnego dla dzieci od 10 do 15 lat i prowadzenie lekcji w szkole na co dzień.
Prowadzenie własnej pracowni robotyki może być ciekawe i kształcące dla każdego, nauczycieli także! Obejrzyj szkolenie i dowiedz się jak to osiągnąć.

ZAREZERWUJ MIEJSCE PRZED
-- : -- : -- : --
DNI GODZINY MINUTY SEKUNDY

Wtorek

11/04/2023

19:00

90 minut

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Jak wprowadzić robotykę do programu nauczania nie mając specjalistycznej wiedzy
Jak wybrać roboty spełniające potrzeby edukacyjne starszych lub zaawansowanych uczniów i ograniczenia budżetu szkolnego zarazem
Jak wygląda modelowy plan lekcji robotyki dla nauczania początkowego wraz z formami pracy
Jak zorganizować układ sali i jakie wyposażenie powinno się w niej znaleźć
Jak łatwo przeprowadzić niesamowitą lekcję, którą dzieciaki zapamiętają na lata
Gdzie znaleźć pomysły na proste, fajne i niezawodne scenariusze zajęć

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Praktycznie i od podstaw

Na co dzień najcenniejsze są informacje praktyczne, które można wykorzystać w szkole. Dlatego na naszym szkoleniu znajdziesz ich najwięcej. Wszystko wyjaśniamy krok po kroku, więc jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robotyką, to szkolenie jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego odbytego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

PREZENTER

Ola Syrocka

Curriculum Developer
Z wykształcenia mgr. inż. fizyki technicznej, Ola uczy dzieci robotyki od ponad 8 lat. Odgrywa kluczową rolę w projektowaniu wewnętrznego programu nauczania, łączeniu elementów STEAM z poszczególnymi lekcjami i współtworzeniu serii lekcji RoboCamp. Oprócz tego szkoli nauczycieli i pomaga im przeprowadzić lekcje robotyki.

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE?

To bezpłatne szkolenie online jest idealne dla każdego nauczyciela, który:
uczy dzieci w wieku od 10 do 15 lat i chce im pomóc rozwijać kluczowe umiejętności STEAM w pozytywny, praktyczny i zapadający w pamięć sposób
szuka oryginalnych, ekscytujących lekcji i materiałów dydaktycznych zgodnych z podstawą programową
zastanawia się nad włączeniem robotyki do programu zajęć, ale nie wie od czego zacząć
stale szuka ciekawych pomysłów i planów lekcji, które dzieciaki pokochają
nie ma wykształcenia z programowania czy inżynierii, ale z chęcią poprowadzi zajęcia pozalekcyjne z robotyki

Co mówią inni nauczyciele

Z RoboCamp udało nam się dodać jeszcze więcej ekscytujących konstrukcji na wszystkie poziomy programu robotycznego w naszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczają wysokiej jakości praktyczne zadania i ćwiczenia z kodowania, które są łatwe we wdrożeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RoboCamp.
Jenifer Karyshyn
Mathematics/STEM at Sylvan Learning
Laura Bush Elementary Robotics Club KOCHA RoboCamp! Bez dwóch zdań nasze ulubione i najfajniejsze modele na WeDo 2.0 i projekty EV3 przyszły z RoboCamp! Korzystamy z ich usług od 2017, a obsługa klienta jest zawsze świetna.
Christina Morales
Nauczycielka Robotyki at LWBE Robotics
Programy RoboCamp są świetne, korzystam z nich od 4 lat. Nasi mali inżynierowie je kochają, a rodzice są zachwyceni osiągnieciami swoich dzieci. Obsługa klienta na medal. Gorąco polecam ich lekcje!!!
Czarina Boyce

WEŹ UDZIAŁ BEZPŁATNIE

Wtorek

11/04/2023

19:00

90 minut