Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli

Jak zacząć? Robotyka w szkole: Pracownia dla klas 0-3

Dowiedz się jak bezstresowo prowadzić zajęcia robotyki, które pomogą dzieciom rozwinąć umiejętności programowania i wiedzę z zakresu STEAM poprzez praktyczne zadania.
Wyjaśnimy Ci każdy krok: od planowania budżetu i wybierania odpowiedniego sprzętu, do prowadzenia lekcji robotyki w szkole.
Po drodze opowiemy jakie korzyści przynosi nauka tej fantastycznej dziedziny. Pokażemy Ci jak łatwo można wprowadzić robotykę do szkoły, żebyś mogła zrobić to sama!

ZAREZERWUJ MIEJSCE PRZED
-- : -- : -- : --
DNI GODZINY MINUTY SEKUNDY

Wtorek

07/12/2021

17:00

90 minut

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Jak wprowadzić robotykę do programu nauczania nie mając specjalistycznej wiedzy
Jak wybrać roboty spełniające potrzeby edukacyjne młodszych uczniów i ograniczenia budżetu szkolnego
Jak wygląda modelowy plan lekcji robotyki dla nauczania początkowego wraz z formami pracy
Praktyczne wskazówki dla początkujących nauczycieli na temat codziennego zarządzania pracownią
Łatwy przepis na wartościowe lekcje, które uczniowie będą wspominać latami

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Praktycznie i od podstaw

Na co dzień najcenniejsze są informacje praktyczne, które można wykorzystać w szkole. Dlatego na naszym szkoleniu znajdziesz ich najwięcej. Wszystko wyjaśniamy krok po kroku, więc jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robotyką, to szkolenie jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego odbytego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

PREZENTER

Ola Syrocka

Curriculum Developer
Z wykształcenia mgr. inż. fizyki technicznej, Ola uczy dzieci robotyki od ponad 8 lat. Odgrywa kluczową rolę w projektowaniu wewnętrznego programu nauczania, łączeniu elementów STEAM z poszczególnymi lekcjami i współtworzeniu serii lekcji RoboCamp. Oprócz tego szkoli nauczycieli i pomaga im przeprowadzić lekcje robotyki.

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE?

To bezpłatne szkolenie online jest idealne dla każdego nauczyciela, który:
uczy dzieci w wieku od 6 do 10 lat i chce pomóc im rozwijać kluczowe umiejętności STEAM w pozytywny, praktyczny i zapadający w pamięć sposób
rozważa wprowadzenie robotyki do szkolnego programu nauczania, ale nie wie od czego zacząć
nie ma wiedzy technicznej, ale z chęcią poprowadzi zajęcia pozalekcyjne z robotyki
chce zapoznać dzieci z otaczającą nas technologią i pokazać im jak działa
szuka oryginalnych, ekscytujących lekcji i materiałów dydaktycznych zgodnych z podstawą programową

Co mówią inni nauczyciele

Z RoboCamp udało nam się dodać jeszcze więcej ekscytujących konstrukcji na wszystkie poziomy programu robotycznego w naszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczają wysokiej jakości praktyczne zadania i ćwiczenia z kodowania, które są łatwe we wdrożeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RoboCamp.
Jenifer Karyshyn
Mathematics/STEM at Sylvan Learning
Laura Bush Elementary Robotics Club KOCHA RoboCamp! Bez dwóch zdań nasze ulubione i najfajniejsze modele na WeDo 2.0 i projekty EV3 przyszły z RoboCamp! Korzystamy z ich usług od 2017, a obsługa klienta jest zawsze świetna.
Christina Morales
Nauczycielka Robotyki at LWBE Robotics
Programy RoboCamp są świetne, korzystam z nich od 4 lat. Nasi mali inżynierowie je kochają, a rodzice są zachwyceni osiągnieciami swoich dzieci. Obsługa klienta na medal. Gorąco polecam ich lekcje!!!
Czarina Boyce

WEŹ UDZIAŁ BEZPŁATNIE

Wtorek

07/12/2021

17:00

90 minut