oferta RoboCamp dla Szkoły językowej 2020-02-28T18:16:56+00:00

Nauka języka na lekcjach robotyki?
To jest to!

Rozwiń swoją ofertę o zajęcia, które pokochają Twoi uczniowie.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

Sprawdź nas – skorzystaj z darmowych konsultacji.

Wszystko czego potrzebujesz

Aby szybko i tanio wprowadzić zajęcia z robotyki i programowania w Twojej szkole

doradztwo merytoryczne

Wsparcie w wyborze robotów

Jeżeli nie masz jeszcze robotów na półkach, pomożemy Ci wybrać te najlepsze dla Twojej szkoły. Wyjaśnimy zalety, wady i wykorzystanie różnych zestawów robotyki podczas zajęć. Podpowiemy jakie wyposażenie jest naprawdę przydatne w praktyce, a na które zwyczajnie szkoda pieniędzy. Dzięki naszym radom oszczędzisz czas i pieniądze.

Efektywne szkolenia dla prowadzących

Nasze szkolenia szybko i skutecznie przygotowują nauczycieli do prowadzenia zajęć z robotyki i programowania. Oferujemy zarówno szkolania stacjonarne jak i online, które prowadzący zajęcia mogą odbyć w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Zamiast skomplikowanych i długich wykładów przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest potrzebna na co dzień.

materiały dydaktyczne

Interaktywne i wielojęzyczne materiały dydaktyczne

Dostarczamy interaktywne scenariusze lekcji, przewodniki metodyczne i programy nauczania. Opracowaliśmy już ponad 300 godzin zajęć i wciąż tworzymy nowe. Dzięki przejrzystym instrukcjom zarówno lektor, jak i jego uczniowie rozumieją co mają wykonać, a sama lekcja jest świetnie zorganizowana.
Z naszymi materiałami dydaktycznymi nauczanie robotyki jest łatwe i bardzo wygodne – i to w wielu językach!

wsparcie nauczania

Wsparcie podczas prowadzenia zajęć

Wszystkim nauczycielom oferujemy pomoc i poradę ekspercką. Z naszym wsparciem lektorzy zawsze mogą liczyć na profesjonalne konsultacje, dzięki czemu czują się pewnie podczas prowadzenia zajęć.

Dlaczego warto?

  • Zajęcia z robotyki i kodowania są dziś najgorętszym trendem w edukacji na całym świecie – zapotrzebowanie na zajęcia robotyki rośnie ze strony rodziców i samych dzieci.

  • Nauczanie języka w praktycznym kontekście przedmiotu stymuluje przyswajanie wiedzy przez ucznia, jest też zgodne z zalecaną przez Komisję Europejską metodą nauczania CLIL (Content and Language Integrated Learning).

  • Wprowadzenie zajęć z robotyki przy wsparciu RoboCamp nie wiążę się z koniecznością zatrudnienia nowych pracowników – skutecznie przygotujemy Twoich obecnych lektorów do prowadzenia zajęć z robotyki i programowania.

  • Uczniowie uwielbiają zajęcia, na których mogą budować i programować roboty. Nie trzeba ich zachęcać do aktywnego uczestnictwa i nauki, ponieważ sami o to proszą!

  • Ponadto, zajęcia z robotyki wspierają rozwój kompetencji kluczowych u uczniów, a nauka programowania jest obowiązkową pozycją w podstawie programowej na wszystkich etapach edukacji.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

REFERENCJE

NAUKA JĘZYKA Z ROBOTAMI W 5 KROKACH

Z naszym wsparciem i materiałami wystarczy kilka kroków, żeby roboty pomogły uczyć języka obcego.

  • Zapewnimy szkolenia dla lektorów w trybie mieszanym – stacjonarnym oraz online – w dogodnym miejscu i czasie.

  • Dostarczymy szkolenia dla nauczycieli w trybie mieszanym – stacjonarnym oraz online – w dogodnym miejscu i czasie, oraz z możliwością powtórnego uczestnictwa.

  • Pomożemy wybrać roboty dopasowane do wieku Twoich uczniów, co pozwoli na kreatywną naukę i wykorzystanie na zajęciach w wielu kontekstach.

  • Polecimy sprawdzonych dostawców sprzętu do robotyki, którzy zapewnią wsparcie techniczne i serwis gwarancyjny.

  • Udzielimy wsparcia merytorycznego podczas prowadzenia lekcji.

Brzmi interesująco?


UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM TERAZ

Napisz do nas: projekty@robocamp.eu lub zadzwoń: +48 513 042 612 | +48 501 744 564

Często zadawane pytania

Nie, nasza oferta nie jest franczyzą. RoboCamp oferuje dostęp w formie odnawialnej licencji do materiałów dydaktycznych i szkoleń publikowanych na naszej oficjalnej platformie e-learningowej. Nie musisz z nami podpisywać żadnej skomplikowanej umowy. Nie pobieramy też żadnych dodatkowych opłat poza tymi, które znajdziesz w naszym cenniku.

Nie. Na czas trwania zajęć prowadzący może udostępnić uczniom materiały zupełnie za darmo. Co więcej, nic nie trzeba drukować – uczniowie mogą korzystać z instrukcji na komputerach i tabletach.

Na specjalne życzenie klienta prowadzimy szkolenia stacjonarne. Zapytaj o możliwość przeprowadzenia warsztatów wysyłając wiadomość na adres pomoc@robocamp.eu

Wyposażenie podstawowe  pracowni robotyki kupisz już za około  7 tys. złotych. Bardziej wszechstronna pracownia z większą ilością robotów to koszt około 13 tys. złotych. Ceny zależą od wieku uczniów, liczebności grupy itp. Napisz do nas na adres pomoc@robocamp.eu, a przygotujemy wycenę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Tak. Jeśli jest taka potrzeba, możemy zająć się organizacją zakupu i dostawą i konfiguracją całego wyposażenia pracowni robotyki.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

Bądź na bieżąco z RoboCamp