Szkolenie w ramach konta nauczyciela

Jak zacząć? Projektowanie 3D w Autodesk Fusion 360

Komputerowo wspomagane projektowanie (CAD) 3D w szkole? Czemu nie! Modelowanie cyfrowe to obecnie jedna z kluczowych umiejętności w wielu dziedzinach inżynierii i sztuki.
Przesuń granice kreatywności swoich uczniów dając im możliwość tworzenia wirtualnych obiektów. Zapoznaj ich z podstawowymi narzędziami platformy Autodesk Fusion 360, wykorzystywanej przez profesjonalnych projektantów, a następnie wykorzystaj szkolną drukarkę do 3D urzeczywistnienia ich projektów. Dowiedz się jak zrobić to wszystko i więcej w ramach ciekawych, twórczych lekcji projektowania 3D. Weź udział w szkoleniu!

Szkolenie w przygotowaniu. Niedługo będzie dostępne dla naszych klientów.

TERMIN

CO MIESIĄC

CZAS TRWANIA

140 minut

CZEGO SIĘ DOWIESZ

Jak uzyskać szkolną licencję Autodesk Fusion 360.
Jak odnaleźć się w rozbudowanym interfejsie platformy i szybko zacząć tworzyć własne modele 3D.
Które narzędzia programu Autodesk Fusion 360 trzeba koniecznie znać i jak z nich korzystać.
Jak przeprowadzić modelową lekcję projektowania 3D z wykorzystaniem programu Autodesk Fusion 3D.
Jak tworzyć modele 3D wybranych obiektów - przykładowe ćwiczenia krok po kroku.
Jak połączyć projektowanie 3D z robotyką i poprowadzić wyjątkowe interdyscyplinarne zajęcia.
Co dalej - co zrobić z gotowym modelem cyfrowym.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ

Praktycznie i od podstaw

Na co dzień najcenniejsze są informacje praktyczne, które można wykorzystać w szkole. Dlatego na naszym szkoleniu znajdziesz ich najwięcej. Wszystko wyjaśniamy krok po kroku, więc jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robotyką, to szkolenie jest dla Ciebie.

Szkolenie prowadzone online

Wygodne i łatwo dostępne z każdego miejsca w Polsce. Możesz przyswajać wiedzę siedząc wygodnie w fotelu, a w razie potrzeby powtórzyć fragmenty szkolenia.

Certyfikat ukończenia

Z każdego odbytego szkolenia możesz otrzymać imienny certyfikat, który potwierdzi Twoje uczestnictwo i nabytą wiedzę. Taki dokument na pewno przyda Ci się do rozwoju zawodowego.

PREZENTER

Ola Syrocka

Curriculum Developer
Z wykształcenia mgr. inż. fizyki technicznej, Ola uczy dzieci robotyki od ponad 8 lat. Odgrywa kluczową rolę w projektowaniu wewnętrznego programu nauczania, łączeniu elementów STEAM z poszczególnymi lekcjami i współtworzeniu serii lekcji RoboCamp. Oprócz tego szkoli nauczycieli i pomaga im przeprowadzić lekcje robotyki.

CZY TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE?

To szkolenie online jest idealne dla każdego nauczyciela, który:
chce mądrze wykorzystać szkolną drukarkę 3D
chce rozwinąć wyobraźnię przestrzenną i kreatywność swoich uczniów
przygotowuje się o wprowadzenia uczniów starszych klas w świat narzędzi służących do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) korzystając z profesjonalnej platformy
chce dowiedzieć się jak zacząć pracę z programem Autodesk Fusion 360
poszukuje przykładów ciekawych lekcji z wykorzystaniem modelowania 3D i drukarki 3D na różnych poziomach trudności
chce zobaczyć jak projektować modele 3D krok po kroku

Co mówią inni nauczyciele

Z RoboCamp udało nam się dodać jeszcze więcej ekscytujących konstrukcji na wszystkie poziomy programu robotycznego w naszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczają wysokiej jakości praktyczne zadania i ćwiczenia z kodowania, które są łatwe we wdrożeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RoboCamp.
Jenifer Karyshyn
Mathematics/STEM at Sylvan Learning
Laura Bush Elementary Robotics Club KOCHA RoboCamp! Bez dwóch zdań nasze ulubione i najfajniejsze modele na WeDo 2.0 i projekty EV3 przyszły z RoboCamp! Korzystamy z ich usług od 2017, a obsługa klienta jest zawsze świetna.
Christina Morales
Nauczycielka Robotyki at LWBE Robotics
Programy RoboCamp są świetne, korzystam z nich od 4 lat. Nasi mali inżynierowie je kochają, a rodzice są zachwyceni osiągnieciami swoich dzieci. Obsługa klienta na medal. Gorąco polecam ich lekcje!!!
Czarina Boyce