Cennik RoboCamp

Porównaj dostępne oferty i wybierz najkorzystniejszą dla siebie.
Subskrybuj rocznie
albo miesięcznie
Nauczyciel
Szkoła
Gmina/Firma
okres dostępu
rok
rok
rok
cena subskrypcji 1)
1780 zł
3600 zł
7800 zł
konta nauczycieli
1
3
do 10 2)
dostęp dla uczniów
liczba lekcji
191
191
191
instrukcje budowy
instrukcje programowania
dostęp do nowości
projekty specjalne
projekty na zamówienie
szkolenia
indywidualne konsultacje
1 godzina
3 godziny
10 godzin
wsparcie techniczne
czat
czat/wideorozmowa
czat/wideorozmowa/telefon
opieka dedykowanego konsultanta
własne logo na platformie
brak logo RoboCamp na platformie
dodatkowo płatne
1)
ceny netto
2)
więcej dostępnych za dodatkową opłatą 780 zł/konto

Często zadawane pytania

Niezbędne są zestawy do robotyki i komputery lub tablety. Z jednego zestawu może korzystać dwoje dzieci. Komputery muszą być podłączone do internetu, a w klasie pomocny będzie projektor.
Nie. Nasze scenariusze lekcji są łatwe w realizacji i nie wymagają żadnej wiedzy specjalistycznej. Po zakupieniu subskrypcji będziesz mógł/mogła zalogować się do platformy e-learningowej RoboCamp i poprowadzić z niej całą lekcję krok po kroku. Każda lekcja zawiera instrukcje budowy robota oraz kodowania programu, wprowadzenie do tematu lekcji z przedstawieniem elementów STEAM, a także przekroje konstrukcji, dzięki którym uczniom jest łatwiej zrozumieć jak robot działa.
Nauczyciel ma dostęp do całej treści lekcji, scenariusza, oraz wszystkich kart pracy i materiałów dodatkowych jakie przygotowaliśmy do danej lekcji.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się na nasze darmowe szkolenia.
Oczywiście! Skontaktuj się z nami bezpośrednio, żeby otrzymać informacje na temat zniżek dla nauczycieli i niekomercyjnych projektów edukacyjnych.
Jeżeli masz małą firmę i osobiście prowadzisz zajęcia, nie ma żadnych przeciwwskazań żebyś wykorzystywał plan Nauczyciel do prowadzenia odpłatnych zajęć edukacyjnych.
Jak najbardziej! Aby szybko się z nami skontaktować, prześlij nam swoje zapytanie na czacie - wystarczy kliknąć ikonę w rogu tej strony. Jeżeli potrzebujesz dłuższej rozmowy, zarezerwuj dogodny termin konsultacji. Możesz się też z nami skontaktować wysyłając wiadomość na adres pomoc@robocamp.eu.