Jak możemy Ci pomóc?

Często zadawane pytania

Nie. Nasze scenariusze lekcji są łatwe w realizacji i nie wymagają żadnej wiedzy specjalistycznej. Po zarejestrowaniu się na naszej platformie e-learningowej otrzymasz dostęp do instrukcji krok po kroku jak zbudować i zaprogramować każdego robota lub grę. Dowiedz się więcej na jednym z naszych bezpłatnych szkoleń.
Nie. Każdy nauczyciel może szybko umożliwić uczniom korzystanie z materiałów do lekcji bezpośrednio na swoich komputerach. Przekonaj się jak to działa zakładając konto demo.
Potrzebujesz tylko komputera, połączenia z internetem i zestawu do robotyki (LEGO® Mindstorms® lub LEGO® WeDo). Z jednego zestawu może korzystać dwoje uczniów. Na lekcji możesz też używać projektora, ale nie jest on wymagany.
Do korzystania z platformy edukacyjnej RoboCamp potrzebujesz przeglądarki internetowej. Na komputerach stacjonarnych i laptopach najlepiej sprawdzi się Google Chrome. Użytkownikom tabletów zalecamy korzystać z przeglądarek Puffin lub Safari. Po wybraniu przeglądarki musisz pobrać i zainstalować plugin Flash Player.
Oczywiście! Skontaktuj się z nami bezpośrednio, żeby otrzymać informacje na temat zniżek dla nauczycieli i niekomercyjnych projektów edukacyjnych.
Tak! Kliknij tutaj żeby założyć bezpłatne konto demo i otrzymać dostęp do platformy e-learningowej RoboCamp, gdzie znajdziesz podręcznik dla nauczyciela i 4 wybrane lekcje na LEGO WeDo, LEGO Mindstorms i Scratchs.

Wolisz inny sposób kontaktu?

Po prostu daj nam znać.
Napisz do nas przy pomocy czatu w prawym rogu ekranu, albo wyślij nam swoje pytanie mailowo.