DARMOWE DEMO

DANE KARTY KREDYTOWEJ NIE SĄ WYMAGANE


Przekonaj się jak łatwa i ciekawa jest robotyka z RoboCamp! Pakiet demo zawiera kilka kompletnych lekcji robotyki zaprojektowanych przez zespół RoboCamp na różne zestawy do robotyki, które możesz przetestować w swojej szkole.
A jeżeli jeszcze nie masz żadnego robota, wypróbuj lekcję programowania gier w Scratchu - darmowym edukacyjnym języku programowana dostępnym online i offline.

Konto demo będzie dostępne przez 30 dni od momentu aktywacji.

Bezpłatne konto demo

Bezpłatne konto demo

< WRÓĆ

Lekcje robotyki stworzone by uczyć i inspirować, z których możesz korzystać do woli przez kolejne 30 dni. Materiały dydaktyczne na lekcje robotyki obejmują:

  • obszerne wprowadzenie ilustrowane zdjęciami i animacjami,
  • szczegółowe instrukcje budowy robota,
  • instrukcje programowania krok po kroku,
  • mini gry edukacyjne i inne dodatki.

Lekcje

SANIE ŚW. MIKOŁAJA
Zbudowanie i zaprogramowanie sani Świętego Mikołaja sprawi, że Twoi uczniowie poczują magię Świąt! Jest to też świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o tradycjach przestrzeganych w różnych zakątkach Świata.
Robot zaprojektowany na: LEGO Education® MINDSTORMS® EV3 Home (#45544) i Scratch 3.0.
SANIE ŚW. MIKOŁAJA
Ferie zimowe to wspaniała okazja do zabawy i do nauki! Robotyczne sanie Świętego Mikołaja to zdalnie kontrolowane sanie z Mikołajem siedzącym z przodu i dwoma przyjaznymi reniferami.
Robot zaprojektowany na: LEGO® MINDSTORMS® EV3 Home (#31313) i aplikację do programowania LEGO MINDSTORMS EV3 Home.
DWUPŁATOWIEC
Mimo, że ten robot nie lata, to bardzo szybko się porusza dzięki zaawansowanej przekładni, którą złożysz i zaprogramujesz. Poznaj historię awiacji i dowiedz się ile lat zabrało urzeczywistnienie marzeń o lataniu.
KOŃ
Oto koń, który aktywnie spełnia swoje marzenia - cały czas galopuje. Pomoże Ci też pogłębić wiedzę. Budując go poznasz na przykład zawiłości tłoków i dowiesz się jak zamieniają ruch obrotowy w ruch liniowy.
MOTOCYKL
Wskocz na robotyczny motocykl i zwiedzaj miasto! Oponami zapewnisz trakcję, przekładniami napęd, wałem napędowym moc, a bloczkami programistycznymi uruchomisz silnik i będziesz śledzić jego działanie.
ROBOTYCZNE RAMIĘ
Posiadanie wielkiej siły i wysokiej precyzji naraz jest często poza ludzkim zasięgiem. Na szczęście mamy roboty. Zbuduj i zapogramuj robotycznę ramię, a dowiesz się jak supernowoczesne maszyny pomagają ludziom w laboratoriach, magazynach i przestrzeni kosmicznej.
SPACE EXPLORER
Przetrwaj jak najdłużej manewrując wahadłowcem kosmicznym przez pole asteroid. Aby zrobić tą grę, będziecie musieli zaprogramować klawisze strzałek, ruch obiektów i wykrywanie kolizji między nimi.