DARMOWE DEMO

DANE KARTY KREDYTOWEJ NIE SĄ WYMAGANE


Przekonaj się jak łatwa i ciekawa jest robotyka z RoboCamp! Pakiet demo zawiera kilka kompletnych lekcji robotyki zaprojektowanych przez zespół RoboCamp na różne zestawy do robotyki, które możesz przetestować w swojej szkole.
A jeżeli jeszcze nie masz żadnego robota, wypróbuj lekcję programowania gier w Scratchu - darmowym edukacyjnym języku programowana dostępnym online i offline.

Konto demo będzie dostępne przez 30 dni od momentu aktywacji.

Bezpłatne konto demo

Bezpłatne konto demo

< WRÓĆ

Lekcje robotyki stworzone by uczyć i inspirować, z których możesz korzystać do woli przez kolejne 30 dni. Materiały dydaktyczne na lekcje robotyki obejmują:

  • obszerne wprowadzenie ilustrowane zdjęciami i animacjami,
  • szczegółowe instrukcje budowy robota,
  • instrukcje programowania krok po kroku,
  • mini gry edukacyjne i inne dodatki.

Scenariusze lekcji

TOR WYŚCIGOWY
Na jeden dzień możesz zostać zawodowym kierowcą wyścigowym, budując i programując symulator toru wyścigowego.

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education SPIKE™ Essential (#45345) i aplikację do programowania SPIKE.
MANIPULATOR
Pomóż robotowi przenieść próbkę z jednej podstawki na drugą. To trudniejsze niż mogłoby się wydawać! Podejmij wyzwanie programistyczne, wykorzystaj wszystkie trzy silniki i zobacz jak stworzyć autonomicznego robota SPIKE Prime.

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education SPIKE™ Prime (#45678) i aplikację do programowania SPIKE.
WÓZEK WIDŁOWY
Może pomogę? Wózki widłowe mogą przenosić dosłownie tony, a swoją wartość udowadniają każdego dnia w prawie każdym magazynie na świecie. Twój wózek SPIKE chętnie pomoże Ci przenieść wszystkie klocki – wystarczy go zaprogramować.

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education SPIKE™ Prime (#45678) i aplikację do programowania SPIKE.
MINI WÓZEK WIDŁOWY
Mała, ale potężna. Oto podręczny wózek widłowy, który stworzysz w zaledwie 45 minut. Konkretnie ten robot przydaje się w transporcie na krótkich dystansach, podobnie jak jego pierwowzór.

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education WeDo 2.0 (#45300) i Scratch 3.0.
KARUZELA
Z tą karuzelą może zakręcić Ci się w głowie… od wiedzy! Zbuduj tego kieszonkowego robota, dowiedz się co tak naprawdę kręci karuzelę i wykorzystaj swoje umiejętności programowania w praktyce.

Robot zaprojektowany na: LEGO Education WeDo 1.0 (#9580) i aplikację LEGO® Education WeDo.
KARUZELA
Karuzele można znaleźć we wszystkich parkach rozrywki... i w Twojej pracowni robotyki! Wykorzystaj ten projekt, by poznać zjawisko siły odśrodkowej oraz frapującą historię karuzeli.

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education WeDo 2.0 (#45300), oraz aplikację do programowania WeDo 2.0.
GORYL
Zaprzyjaźnij się z tym wesołym gorylem dając mu banana na podwieczorek. Zacznij od poszerzenia swojej wiedzy na temat naczelnych oraz relacji między homo sapiens a gorylami, a potem przejdź do budowania i programowania tego uroczego robota.
SPACE EXPLORER
Lecisz statkiem kosmicznym, a przed tobą pole asteroid. Twoje zadanie - dolecieć jak najdalej. Aby stworzyć tą grę w Scratch 3.0, trzeba zaprogramować klawisze strzałek, ruch obiektów i wykrywanie kolizji między nimi.

Gra zaprojektowana na: aplikację do programowania Scratch 3.0.
SPACE EXPLORER
Zbuduj sobie joystick z klocków LEGO i wykorzystaj go o kontrolowania statku kosmicznego w grze Space Explorer, teraz jeszcze ciekawszej i wzbogaconej o nowy soundtrack. Z takim sprzętem żadna asteroida nie będzie Ci straszna!

Robot zaprojektowany na: LEGO® Education WeDo 2.0 (#45300) i aplikację do programowania Scratch 3.0.
MOTOCYKL
Wskocz na robotyczny motocykl i zwiedzaj miasto! Oponami zapewnisz trakcję, przekładniami napęd, wałem napędowym moc, a bloczkami programistycznymi uruchomisz silnik i będziesz śledzić jego działanie.

Robot zaprojektowany na: LEGO Education® MINDSTORMS® EV3 (#45544) i aplikację do programowania EV3 Classroom.
HELIKOPTER
Stwórz ciężki helikopter transportowy z dwoma poziomymi wirnikami i przekonaj się jak wygląda sprzęt używany przez oddziały specjalne w betonowej dżungli. Zmontuj złożoną przekładnię i spraw, żeby helikopter mierzył swoje położenie od ziemi.
WÓZEK WIDŁOWY
Masz coś ciężkiego do przeniesienia? Wózek widłowy na ratunek! Te imponujące maszyny potrafią przewozić tony, a swoją wartość udowadniają w prawie każdym magazynie na świecie. Twój będzie wyjątkowo zaawansowany, bo będzie przewozić towary automatycznie.