Dodaj swoim lekcjom STEM robotycznej mocy

Ucz dzieci kodować, rozwiązywać problemy i tworzyć przy pomocy przystępnych scenariuszy lekcji oraz nauce przez zabawę
Kup dostęp teraz

Tworzymy efektywne scenariusze lekcji dla nauczycieli

Rozpocznij pierwszą lekcję już 30 minut po otrzymaniu dostępu do materiałów RoboCamp. Nie potrzebujesz ani zaawansowanej wiedzy o programowaniu, ani dodatkowego przygotowania do lekcji.
Kup dostęp > Wybierz lekcję > Nauczaj

Gotowe scenariusze lekcji dla nauczycieli

Workshops
Materiały dydaktyczne i gotowe scenariusze lekcji stanowiące kompleksowe rozwiązanie dla edukatorów.
Nauczycieli wspierają cyfrowe podręczniki zawierające wszystkie konieczne informacje o sprzęcie i oprogramowaniu potrzebnych na lekcji.
Do uczenia grupy dzieci potrzeba tylko jednego Konta Nauczyciela. Dzieci korzystają ze sprzętu by zrealizować lekcję online, podczas gdy nauczyciel wspiera je i prowadzi.
Budowanie i programowanie robotów inspiruje młodych inżynierów w klasie do wymyślania własnych rozwiązań oraz ożywia ich wrodzoną ciekawość.

Poznaj naszą metodą nauczania 5z

Najlepsze zajęcia robotyki opierają się o 5 etapów lekcji. Razem sprawiają, że każda lekcja jest wartościowa i fajna – zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.
Zobacz > Zbuduj > Zbadaj > Zaprogramuj > Zagraj
Odkryj kontekst projektu i powiązane elementy STEAM
Skonstruuj robota przy pomocy instrukcji krok po kroku
Zrozum jak działa mechanizm ukryty w środku
Poznaj i wykorzystaj polecenia programistyczne do kontrolowania robotów
Ucz się bawiąc i eksperymentując ze swoim dziełem

Zajrzyj do środka

Zobacz

Zobacz

Wprowadź uczniów do lekcji przy wsparciu prezentacji multimedialnej z filmami, zdjęciami, grafikami i wyjaśnieniami zawierającymi genialną wiedzę z zakresu STEAM.
Zbuduj

Zbuduj

Budowanie robotów z interaktywnymi instrukcjami krok po kroku jest łatwe. Praktyczna praca własnymi rękami rozwija wyobraźnię przestrzenną i umiejętności współpracy.
Zbadaj

Zbadaj

Zrozumienie jak i dlaczego robot działa jest niezwykle ważne. Na szczęście możesz łatwo pokazać uczniom jak robot wygląda w środku dzięki przekrojom.
Zaprogramuj

Zaprogramuj

Materiały RoboCamp uczą logiki ukrytej za każdym poleceniem. Uczniowie mogą kodować w wielu językach programowania i na własne oczy obserwować jak ich program działa w rzeczywistości.
Zagraj

Zagraj

Utrwal nowo zdobytą wiedzę przez zabawę. Pod koniec lekcji uczniowie samodzielnie grają i eksperymentują ze swoim dziełem, w które włożyli tyle pracy.
Wojciech Syrocki
Założyciel RoboCamp
Photo of Wojciech Syrocki
Dominika Skrzypek
International Education Specialist
Photo of Dominika Skrzypek
Ola Syrocka
Curriculum Developer
Photo of Ola Syrocka

Wsparcie ekspertów na każdym kroku

RoboCamp tworzy innowacyjne narzędzia dydaktyczne i scenariusze lekcji, aby uczynić edukację STEM szerzej dostępną, bardziej efektywną i przyjazną.

Od komponowania lekcji do wspierania nauczycieli, nad każdym fragmentem ścieżki edukacyjnej RoboCamp czuwa zaangażowany zespół doświadczonych edukatorów i inżynierów. Uczymy dzieci i szkolimy nauczycieli z całego świata już od ponad 12 lat.

Innowacyjny duch firmy został doceniony w 2016 roku, kiedy to RoboCamp otrzymał prestiżową nagrodę Startup Europe Awards jako najbardziej kreatywny startup.

Kup dostęp teraz

Pomogliśmy już ponad 2000 szkół

Edukatorzy na całym świecie – oraz ich uczniowie – korzystają z naszych materiałów.
Mapa naszych klientów.

FAQ

Nie. Nasze scenariusze lekcji są łatwe w realizacji i nie wymagają żadnej wiedzy specjalistycznej. Po zarejestrowaniu się na naszej platformie e-learningowej otrzymasz dostęp do instrukcji krok po kroku jak zbudować i zaprogramować każdego robota lub grę. Dowiedz się więcej na jednym z naszych bezpłatnych szkoleń.
Nie. Każdy nauczyciel może szybko umożliwić uczniom korzystanie z materiałów do lekcji bezpośrednio na swoich komputerach. Przekonaj się jak to działa zakładając konto demo.
Potrzebujesz tylko komputera, połączenia z internetem i zestawu do robotyki (LEGO® Mindstorms® lub LEGO® WeDo). Z jednego zestawu może korzystać dwoje uczniów. Na lekcji możesz też używać projektora, ale nie jest on wymagany.
Do korzystania z platformy edukacyjnej RoboCamp potrzebujesz przeglądarki internetowej. Na komputerach stacjonarnych i laptopach najlepiej sprawdzi się Google Chrome. Użytkownikom tabletów zalecamy korzystać z przeglądarek Puffin lub Safari. Po wybraniu przeglądarki musisz pobrać i zainstalować plugin Flash Player.
Oczywiście! Skontaktuj się z nami bezpośrednio, żeby otrzymać informacje na temat zniżek dla nauczycieli i niekomercyjnych projektów edukacyjnych.
Tak! Kliknij tutaj żeby założyć bezpłatne konto demo i otrzymać dostęp do platformy e-learningowej RoboCamp, gdzie znajdziesz podręcznik dla nauczyciela i 4 wybrane lekcje na LEGO WeDo, LEGO Mindstorms i Scratchs.