Każdy nauczyciel może uczyć robotyki

Nasze szkolenia Cię przygotują, a scenariusze pomogą Ci podczas lekcji. Zacznij już dziś!

Nauka robotyki z RoboCamp jest fajna dla dzieci i łatwa dla nauczycieli na całym świecie

GOTOWE SCENARIUSZE LEKCJI

Zacznij swoją lekcję z RoboCamp. Odkryjesz dziesiątki projektów, interaktywne instrukcje budowy i programowania, zdumiewającą wiedzę i więcej – wszystko to dostępne dla Ciebie i Twoich uczniów.

PROGRAM NAUCZANIA STEAM

Każda lekcja RoboCamp jest wzbogacona elementami nauki, technologii, inżynierii, sztuki lub matematyki (STEAM). Wybierz ulubiony temat i patrz jak dzieci wchłaniają wiedzę.

SZKOLIMY NAUCZYCIELI NA BOHATERÓW

Dowiedz się jak zmienić szkolną salę w fabrykę robotów i jak używać magii bloczków programistycznych do ożywiania robotów. Magia się tu nie kończy – tą wiedzą dzielimy się za darmo.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Sami kiedyś byliśmy nauczycielami, dlatego znamy wyzwania tego zawodu i chętnie pomagamy rozwiązywać problemy. Żaden błąd nie będzie Ci straszny!

Jaki dzisiaj będzie temat lekcji?

Kup dostęp i zacznij uczyć

240+ gotowych lekcji
bezpłatnie dla uczniów
dla klas 0 do VIII
z elementami STEAM
zgodne z podstawą programową
instrukcje krok po kroku
kodowanie w kilku językach
prosta i łatwa nauka
Kurs programowania SPIKE Prime dla średniozaawansowanych

Kurs programowania SPIKE Prime dla średniozaawansowanych

Kompletny kurs programowania na cały rok szkolny! Dla każdego, kto chce nauczyć się programować roboty od A do Z w Blokach słów. Poznasz kluczowe zagadnienia programistyczne programując ekscytujące roboty tak, żeby się ruszały, łapały, rysowały, reagowały i więcej.
Nowości

Nowości

Nowiuteńkie projekty gotowe do testowania! Chcesz spróbować czegoś nowego? Zbuduj i zaprogramuj nowe roboty z uczniami, a potem daj nam znać które podobają Ci się najbardziej. Dobrej zabawy!

Przygotuj się na pierwszą lekcję robotyki

Szkolenia dla nauczycieli ciekawych świata robotyki i programowania

Pomogliśmy już ponad 2000 szkół

Edukatorzy na całym świecie – oraz ich uczniowie – korzystają z naszych materiałów.
Mapa naszych klientów.

Co mówią inni nauczyciele

Webinar z robotyki był bardzo profesjonalny, przeprowadzony zwięźle i na temat, bez zbędnego odbiegania od tematu. Nie sądziłam, że programowanie może być tak proste. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w szkoleniach. Dziękuję!
Anna Bartnik
Nauczycielka w Szkole podstawowej
Projekty w platformie są tak pomysłowe i zabawne, nie mogę wyjść z podziwu. Instrukcje są jasne i intuicyjne. Roboty programować można na wiele sposobów, zaskoczyła mnie pomysłowość moich uczniów. W instrukcjach są też odniesienia do wykorzystania robotów w życiu realnym, co było bardzo pouczające.
Daniel Lewandowski
Nauczyciel informatyki
Temat szkolenia dla nieinformatyków może wydawać się trudny, jednak przedstawiony jest tak lekko i przejrzyście, że każdy z nauczycieli w mojej szkole jest zadowolony. Dobrze, że wybraliśmy pakiet dla szkoły.
Hanna Niemiała
Wicedyrektor Szkoły podstawowej

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij jedną z opcji, żeby się z nami skontaktować.