Każdy nauczyciel może uczyć robotyki

Nasze szkolenia Cię przygotują, a scenariusze pomogą Ci podczas lekcji. Zacznij już dziś!

Nauka robotyki z RoboCamp jest fajna dla dzieci i łatwa dla nauczycieli na całym świecie

GOTOWE LEKCJE

Zacznij swoją lekcję online. Odkryjesz dziesiątki projektów, interaktywne instrukcje budowy i programowania, zdumiewającą wiedzę i więcej – wszystko to dostępne dla Ciebie i Twoich uczniów.

PROGRAM NAUCZANIA STEAM

Każda lekcja RoboCamp jest wzbogacona elementami nauki, technologii, inżynierii, sztuki lub matematyki (STEAM). Wybierz ulubiony temat i patrz jak dzieci wchłaniają wiedzę.

SZKOLIMY NAUCZYCIELI NA BOHATERÓW

Dowiedz się jak zmienić szkolną salę w fabrykę robotów i jak używać magii bloczków programistycznych do ożywiania robotów. Magia się tu nie kończy – tą wiedzą dzielimy się za darmo.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Sami kiedyś byliśmy nauczycielami, dlatego znamy wyzwania tego zawodu i chętnie pomagamy rozwiązywać problemy. Żaden błąd nie będzie Ci straszny!

Jaki dzisiaj będzie temat lekcji?

Kup dostęp i zacznij uczyć

240+ gotowych lekcji
bezpłatnie dla uczniów
dla klas 0 do VIII
z elementami STEAM
zgodne z podstawą programową
instrukcje krok po kroku
kodowanie w kilku językach
prosta i łatwa nauka
dostęp roczny już od...
Kompletny kurs programowania SPIKE Prime dla średniozaawansowanych

Kompletny kurs programowania SPIKE Prime dla średniozaawansowanych

Kompletny kurs programowania na cały rok szkolny! Dla każdego, kto chce nauczyć się programować roboty od A do Z w Blokach słów. Poznasz kluczowe zagadnienia programistyczne programując ekscytujące roboty tak, żeby się ruszały, łapały, rysowały, reagowały i więcej.
Nowości

Nowości

Nowiuteńkie projekty gotowe do testowania! Chcesz spróbować czegoś nowego? Zbuduj i zaprogramuj nowe roboty z uczniami, a potem daj nam znać które podobają Ci się najbardziej. Dobrej zabawy!

Przygotuj się na pierwszą lekcję robotyki

Szkolenia dla nauczycieli ciekawych świata robotyki i programowania

Pomogliśmy już ponad 2000 szkół

Edukatorzy na całym świecie – oraz ich uczniowie – korzystają z naszych materiałów.
Mapa naszych klientów.

Co mówią inni nauczyciele

Z RoboCamp udało nam się dodać jeszcze więcej ekscytujących konstrukcji na wszystkie poziomy programu robotycznego w naszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczają wysokiej jakości praktyczne zadania i ćwiczenia z kodowania, które są łatwe we wdrożeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RoboCamp.
Jenifer Karyshyn
Mathematics/STEM at Sylvan Learning
Laura Bush Elementary Robotics Club KOCHA RoboCamp! Bez dwóch zdań nasze ulubione i najfajniejsze modele na WeDo 2.0 i projekty EV3 przyszły z RoboCamp! Korzystamy z ich usług od 2017, a obsługa klienta jest zawsze świetna.
Christina Morales
Nauczycielka Robotyki at LWBE Robotics
Programy RoboCamp są świetne, korzystam z nich od 4 lat. Nasi mali inżynierowie je kochają, a rodzice są zachwyceni osiągnieciami swoich dzieci. Obsługa klienta na medal. Gorąco polecam ich lekcje!!!
Czarina Boyce

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij jedną z opcji, żeby się z nami skontaktować.