Każdy nauczyciel może uczyć robotyki

Zaloguj się i nauczaj z interaktywnymi planami lekcji. Pokażemy Ci jak!

Nauka robotyki z RoboCamp jest fajna dla dzieci i łatwa dla nauczycieli na całym świecie

GOTOWE LEKCJE

Zacznij swoją lekcję online. Odkryjesz dziesiątki projektów, interaktywne instrukcje budowy i programowania, zdumiewającą wiedzę i więcej – wszystko to dostępne dla Ciebie i Twoich uczniów.

PROGRAM NAUCZANIA STEAM

Każda lekcja RoboCamp jest wzbogacona elementami nauki, technologii, inżynierii, sztuki lub matematyki (STEAM). Wybierz ulubiony temat i patrz jak dzieci wchłaniają wiedzę.

SZKOLIMY NAUCZYCIELI NA BOHATERÓW

Dowiedz się jak zmienić szkolną salę w fabrykę robotów i jak używać magii bloczków programistycznych do ożywiania robotów. Magia się tu nie kończy – tą wiedzą dzielimy się za darmo.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Sami kiedyś byliśmy nauczycielami, dlatego znamy wyzwania tego zawodu i chętnie pomagamy rozwiązywać problemy. Żaden błąd nie będzie Ci straszny!

Jaki dzisiaj będzie temat lekcji?

Kup dostęp i zacznij uczyć

158+ gotowych lekcji
bezpłatnie dla uczniów
dla klas 0 do VIII
z elementami STEAM
zgodne z podstawą programową
instrukcje krok po kroku
kodowanie w kilku językach
prosta i łatwa nauka
dostęp roczny już od...
Kompletny kurs programowania SPIKE Prime

Kompletny kurs programowania SPIKE Prime

Kompletny kurs programowania dla dzieci, które chcą nauczyć się programować roboty od A do Z albo zostać mistrzem SPIKE Prime. Poznasz kluczowe zagadnienia programistyczne programując ekscytujące roboty tak, żeby się ruszały, łapały, rysowały, reagowały i więcej.
Nowości

Nowości

Nowiuteńkie projekty gotowe do testowania! Chcesz spróbować czegoś nowego? Zbuduj i zaprogramuj nowe roboty z uczniami, a potem daj nam znać które podobają Ci się najbardziej. Dobrej zabawy!

Przygotuj się na pierwszą lekcję robotyki

Szkolenia dla nauczycieli ciekawych świata robotyki i programowania

Pomogliśmy już ponad 2000 szkół

Edukatorzy na całym świecie – oraz ich uczniowie – korzystają z naszych materiałów.
Mapa naszych klientów.

Co mówią inni nauczyciele

Z RoboCamp udało nam się dodać jeszcze więcej ekscytujących konstrukcji na wszystkie poziomy programu robotycznego w naszych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczają wysokiej jakości praktyczne zadania i ćwiczenia z kodowania, które są łatwe we wdrożeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RoboCamp.
Jenifer Karyshyn
Mathematics/STEM at Sylvan Learning
Laura Bush Elementary Robotics Club KOCHA RoboCamp! Bez dwóch zdań nasze ulubione i najfajniejsze modele na WeDo 2.0 i projekty EV3 przyszły z RoboCamp! Korzystamy z ich usług od 2017, a obsługa klienta jest zawsze świetna.
Christina Morales
Nauczycielka Robotyki at LWBE Robotics
Programy RoboCamp są świetne, korzystam z nich od 4 lat. Nasi mali inżynierowie je kochają, a rodzice są zachwyceni osiągnieciami swoich dzieci. Obsługa klienta na medal. Gorąco polecam ich lekcje!!!
Czarina Boyce

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij jedną z opcji, żeby się z nami skontaktować.