Z dniem 15 listopada minął termin składania wniosków o przyznanie środków z programu Laboratoria Przyszłości, ale mamy dobre wieści. Prawie wszystkim publicznym szkołom podstawowym udało się wyrobić w terminie i zadeklarowały chęć wzięcia udziału w programie, czyli doposażenie swoich placówek w nowoczesny sprzęt do nauki przedmiotów STEAM.

Teraz szkoły cierpliwie czekają na przelew. Ale co dalej?

W poprzednim artykule o Laboratorium Przyszłości tłumaczyliśmy zawiłości programu. Teraz czas na konkretne decyzje i indywidualne wsparcie.

Dlatego zapraszamy wszystkich Nauczycieli oraz Dyrektorów na indywidualne konsultacje. Wy powiecie nam czego Wasza szkoła potrzebuje, a my stworzymy wycenę specjalnie dla was.

Wybierz termin konsultacji z RoboCamp

Konsultanci RoboCamp pomogą Wam odpowiedzieć na najważniejsze pytania:

  1. Co konkretnie wybrać?

  2. Jaki sprzęt będzie działać przez 5 lat?

  3. Jak zagwarantować dostawę wymaganych 60% wyposażenia do końca tego roku?

Powiemy jasno które marki sprzętu warto wybierać i wyjaśnimy dlaczego. Wskażemy te roboty oraz sprzęt audio-wideo, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb uczniów, a także wymogów przyznanego budżetu. Co więcej, na wyceny przygotowane przez RoboCamp dajemy gwarancję dostawy 60% sprzętu do końca tego roku.

Dlaczego dostawa 60% sprzętu w tym roku jest tak ważna?

Jest to jeden z warunków przyznania środków, który szkoły absolutnie muszą spełnić. A niekoniecznie będzie łatwo. W magazynach jest ograniczona ilość sprzętu, co może oznaczać, że nie dla wszystkich wystarczy. Kto szybciej złoży zamówienie, na pewno będzie miał szerszy wybór.

Jeżeli chcesz otrzymać aktualną rekomendowaną wycenę od RoboCamp jeszcze przed konsultacją, wypełnij ankietę tutaj.

Nie zwlekaj! Już dziś wybierz termin konsultacji z naszymi specjalistami i powiedz jak ma wyglądać pracownia w Twojej szkole.

Wybierz termin konsultacji z RoboCamp

Szkolna pracownia od RoboCamp spełni wszystkie wymogi wyposażenia podstawowego wymaganego przez MEN, zapewni uczniom wyjątkowe warunki rozwoju umiejętności STEAM, a nauczyciele będą mieć dostęp do szkoleń i materiałów dydaktycznych. Znajdziecie w niej wyposażenie, z którego będziecie korzystać przez lata.

Razem stworzymy najlepszą pracownię dla Twojej szkoły.

Pracownia w szkole

O autorze
Wojciech Syrocki
Założyciel RoboCamp
Założyciel firmy RoboCamp oraz Fundacji Rozwoju Talentów. Zwolennik popularyzacji dostępu do edukacji STEM i robotyki dla dzieci w szkołach na całym świecie. Edukator uczniów na etapie szkoły podstawowej, twórca pionierskich materiałów dydaktycznych dla nauczycieli oraz kursów e-learningowych. Od kilkunastu lat prowadzi zdalnie szkolenia dla nauczycieli na całym świecie.