oferta RoboCamp dla Nauczyciela 2020-03-10T16:34:23+00:00

Robotyka
i programowanie łatwiejsze niż myślisz!

Zacznij swoją przygodę z robotyką ze szkoleniami i lekcjami od RoboCamp

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

Z nami łatwo poprowadzisz lekcje z robotyki i programowania.

Wszystko czego potrzebujesz

Aby bezstresowo prowadzić fantastyczne lekcje robotyki w Twojej szkole.

doradztwo merytoryczne

Pomagamy zaprojektować pracownię

Pomożemy Ci wybrać narzędzia edukacyjne dopasowane do Twoich potrzeb, lub podpowiemy gdzie znaleźć źródła dotacji na stworzenie pracowni robotyki w szkole. Omówimy zalety i wady różnych robotów, a także wyjaśnimy, które wyposażenie jest naprawdę przydatne w praktyce. Jeżeli chcesz, zorganizujemy dla Ciebie zakup i transport całego wyposażenia pracowni.

Skutecznie szkolimy

Nasze certyfikowane szkolenia szybko, wygodnie i skutecznie przygotują Cię do prowadzenia lekcji z robotyki i programowania. Oferujemy szkolenia stacjonarne, jak i online, które możesz odbyć w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Masz do dyspozycji wiele tematów szkoleń na różnym poziomie zaawansowania. Zamiast skomplikowanych i długich wykładów przekazujemy praktyczną wiedzę, która jest potrzebna na co dzień.

materiały dydaktyczne

Dostarczamy materiały dla Ciebie i Twoich uczniów

Razem ze szkoleniami otrzymasz interaktywne scenariusze lekcji, przewodniki metodyczne i programy nauczania, dzięki którym krok po kroku poprowadzisz każdą lekcję. Dzięki przejrzystym instrukcjom zarówno nauczyciel, jak i uczniowie doskonale rozumieją co mają robić i każda lekcja kończy się sukcesem. Opracowaliśmy ponad 300 godzin materiałów dydaktycznych, więc z nami zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

wsparcie nauczania

Wspieramy Cię podczas prowadzenia zajęć

Wszystkim nauczycielom oferujemy pomoc i poradę ekspercką. Zawsze możesz liczyć na profesjonalną konsultacje lub szybką pomoc przez telefon lub czat.

Jak to działa?

Kompleksowo, łatwo i wygodnie – sam zobacz.

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

Dopasowane do realiów pracy w szkole.

Ucz się gdzie chcesz, kiedy chcesz

Wiemy, że nauczyciele mają dużo pracy i mało czasu, dlatego w naszych szkoleniach online możesz uczestniczyć w dowolnym momencie i o dowolnym czasie. To takie wygodne!

Praktyczna wiedza

Na naszych szkoleniach nauczysz się jak prowadzić zajęcia robotyki w szkole – od praktycznej strony. Zamiast rozwlekłych wykładów, dostarczymy Ci praktyczną wiedzę, która jest potrzebna na co dzień.

Prosto od ekspertów

Nasi prowadzący to specjaliści i nauczyciele, którzy znają robotykę edukacyjną od podszewki. Zespół RoboCamp prowadzi zajęcia z robotyki już kilkanaście lat.

Różne poziomy zaawansowania

Od projektowania pracowni robotyki, poprzez przebieg przykładowych lekcji, a nawet specjalistyczne szkolenia na temat programowania w języku Scratch i Python. Wspieramy Cię na każdym etapie rozwoju kompetencji.

Pytania mile widziane

Kto pyta nie błądzi, dlatego podczas szkolenia można zadawać nam pytania na czacie, a po szkoleniu możesz się z nami umówić na indywidualną konsultację telefoniczna lub wideorozmowę.

Certyfikat

Po zakończeniu każdego szkolenia otrzymasz certyfikat uczestnictwa. Postaw go na biurku, albo pochwal się znajomym.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

METODA NAUCZANIA 5Z

Nasze lekcje oparliśmy o skuteczną metodę nauczania robotyki, wypracowaną na bazie wielu lat prowadzenia zajęć z dziećmi.

Metoda nauczania robotyki 5Z RoboCamp
5Z Zobacz

Zobacz

Wprowadź uczniów w kontekst lekcji dzięki multimediom, filmom, zdjęciom i schematom, które przekażą uczniom interesującą wiedzę w przyjazny sposób. Treści są powiązane z obowiązującą podstawą programową.

5Z Zbuduj

Zbuduj

Udostępnij uczniom przejrzyste i łatwe do wykonania instrukcje budowy robotów krok po kroku. Wspieraj rozwój inteligencji przestrzennej oraz umiejętności współpracy.

5Z Zbadaj RoboCamp

Zbadaj

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie jak robot działa. Dzięki naszym zasobom możesz łatwo pokazać jego mechanizm od środka i omówić zasady działania systemów napędowego, czujników czy sterującego.

5Z Zaprogramuj RoboCamp

Zaprogramuj

Używaj przystępnych instrukcji do nauki programowania. Dzięki nim uczniowie zrozumieją funkcję poszczególnych poleceń i logikę całego programu, a także zobaczą jak ich program działa w prawdziwym życiu.

5Z Zagraj RoboCamp

Zagraj

Zachęć uczniów do dalszej nauki dając im na kilka minut na testowanie, usprawnianie i eksperymentowanie z robotem na koniec lekcji. Robotyka to nauka przez zabawę!

Dlaczego warto?

  • Nauka programowania jest obowiązkową pozycją w podstawie programowej na wszystkich etapach edukacji, a roboty są wskazane przez MEN jako zalecane pomoce dydaktyczne.

  • Zajęcia z robotyki wspierają kształtowanie wszystkich 8 kompetencji kluczowych i dają szansę uczniom na uzyskanie kompetencji ważnych na rynku pracy.

  • Zajęcia z robotyki i programowania są zgodne z kierunkami polityki oświatowej państwa.

  • Robotyka i nauka programowania to świetny pomysł na innowację pedagogiczną w Twojej placówce.

  • Do nauki robotyki nikogo nie trzeba zachęcać. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele czerpią ogromną radość i satysfakcję z własnej pracy i jej efektów.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

Pomogliśmy tysiącom nauczycieli

Chętnie pomożemy także Tobie.

0 lat
doświadczenia
0 h
szkoleń online
0 h
interaktywnych lekcji robotyki
0
szkół
0
przeszkolonych nauczycieli
0
zadowolonych uczniów

Referencje

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm, a nauczyciele stawiają na nas.

UDANE LEKCJE W 5 KROKACH

Z naszym wsparciem poprowadzisz świetne lekcje z robotyki i programowania.

  • Zacznij swoją przygodę z robotyką i programowaniem. Dostaniesz dostęp do wygodnych szkoleń online i kompleksowych materiałów dydaktycznych, które poprowadzą Ciebie i Twoich uczniów krok po kroku.

  • Odzyskaj czas poświęcony na przeszukiwanie odmętów internetu i przygotowywanie konspektów lekcji. Skorzystaj z gotowych lekcji na 45 lub 90 minut przygotowanych przez ekspertów, którzy uczą robotyki od wielu lat.

  • Rozwijaj się jako nauczyciel. Dzięki szkolenim online wiedzę zdobędziesz szybko i w odpowiednim dla Ciebie czasie. Zapomnij o skomplikowanych wykładach – my przekazujemy praktyczną wiedzę, której potrzebujesz na co dzień.

  • Zaoszczędź pieniądze. Proponujemy tylko rozwiązania, które sprawdziły się w warunkach szkolnych u naszych klientów. Polecane przez nas roboty sprawnie służą uczniom przez lata.

  • Zadbaj o indywidualną ścieżkę nauki dzięki dodatkowym kartom pracy, projektom o różnym stopniu zaawansowania oraz możliwości udostępnienia uczniom tylko wybranych materiałów.

Brzmi interesująco?


UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM TERAZ

Napisz do nas: pomoc@robocamp.eu lub zadzwoń: +48 513 042 612 | +48 501 744 564

Często zadawane pytania

Tak. Istnieje możliwość przetestowania materiałów dydaktycznych i szkoleń RoboCamp bezpłatnie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Na specjalne życzenie klienta prowadzimy szkolenia stacjonarne. Zapytaj o możliwość przeprowadzenia warsztatów wysyłając wiadomość na adres pomoc@robocamp.eu

Pracownie robotyki można czasem zrealizować we wsparciu funduszy: projektów UE, w ramach innowacji pedagogicznej, dodatkowych środków JST, budżetu obywatelskiego lub lokalnego sponsora. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat napisz do nas na adres pomoc@robocamp.eu

Komplet robotów i szkoleń to wydatek od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Dokładny koszt pracowni w największym stopniu zależy od wybranego modelu robota a więc między innymi od wieku uczniów oraz od tego czy do robotów trzeba dokupić nowy sprzęt komputerowy np. tablety. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami. Podzcas rozmowy poznamy Twoje potrzeby a potem zupełnie za darmo przygotujemy indywidualny kosztorys.

Tak jeśli jest taka potrzeba to zajmujemy się organizacją zakupu i transport całego wyposażenia pracowni robotyki.

UMÓW SIĘ Z EKSPERTEM

Bądź na bieżąco z RoboCamp