Specjalne Projekty

Jedyne w swoim rodzaju, pomysłowe, wyjątkowe projekty robotyki które nie mieszczą się tylko do jednej kategorii. Idealne dla każdego kto lubi eksperymentować, albo tęskni za Gwiazdką w maju. Baw i ucz się z pomocą oryginalnych konstrukcji stworzonych z różnych zestawów do robotyki i zaprogramowanych w rozmaitych językach. Przetestuj je podczas swojej kolejnej lekcji i powiedz które podobają Ci się najbardziej – nasz zespół stworzy więcej!
Więcej szczegółów o projektach specjalnych poznasz na platformie elearningowej RoboCamp.
Lekcję są dostępne w miesięcznej i rocznej subskrypcji.

Urozmaić swoje lekcje kilkoma unikalnymi robotami. Zapoznaj się z gotowymi do użycia planami lekcji, które przerwą monotonię i obudzą w Twoich uczniach ducha innowacji. Materiały do każdej lekcji obejmują:

  • obszerne wprowadzenie ilustrowane zdjęciami i animacjami,
  • szczegółowe instrukcje budowy robota,
  • instrukcje programowania krok po kroku,
  • scenariusz lekcji do druku dla nauczyciela.

Lekcje

SANIE ŚW. MIKOŁAJA
Zbudowanie i zaprogramowanie sani Świętego Mikołaja sprawi, że Twoi uczniowie poczują magię Świąt! Jest to też świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o tradycjach przestrzeganych w różnych zakątkach Świata.

Robot zaprojektowany na: LEGO Education® MINDSTORMS® EV3 Home (#45544) i Scratch 3.0.
SANIE ŚW. MIKOŁAJA
Ferie zimowe to wspaniała okazja do zabawy i do nauki! Robotyczne sanie Świętego Mikołaja to zdalnie kontrolowane sanie z Mikołajem siedzącym z przodu i dwoma przyjaznymi reniferami.
Robot zaprojektowany na: LEGO® MINDSTORMS® EV3 Home (#31313) i aplikację do programowania LEGO MINDSTORMS EV3 Home.