PAKIET ROBOTYKI NA OBOZY I PÓŁKOLONIE

Choć oficjalnie lato zacznie się dopiero za kilka tygodni, kalendarz nikogo nie powstrzyma przed rozmyślaniem o letnich planach. Kolonie i obozy są ekscytujące dla wszystkich, lecz najbardziej dla dzieci. Dostarczają niezapomnianych przeżyć, ale zorganizowanie obozu wymaga dużo pracy. Nauczyciele i opiekunowie muszą dopilnować wielu spraw przed oraz w trakcie. Postanowiliśmy im pomóc.

Na nadchodzący sezon obozów, kolonii i półkolonii letnich przygotowaliśmy specjalny pakiet kursów dla nauczycieli. Zawiera instrukcje na zestawy LEGO Mindstorms EV3 i NXT, na LEGO WeDo 1.0 i 2.0, a nawet na Scratcha! Ćwiczenia dotyczą eksploracji kosmosu, biologii, inżynierii, klasycznych gier arcade, a także wielu innych tematów. Dzięki temu można łatwo dopasować tematykę zajęć na obóz. Pakiet zawiera w sumie ponad 100 instrukcji robotów do zbudowania i zaprogramowania, więc uczestnicy na pewno znajdą coś dla siebie. Każde ćwiczenie nauczy ich czegoś nowego. A przy każdym uruchomieniu samodzielnie zaprogramowanego robota, będą coraz bardziej zmotywowani do dalszej nauki! Instrukcje RoboCAMP zawierają instrukcje krok po kroku, więc uczniowie na pewno się nie pogubią. Co więcej, wybierając ten pakiet oszczędzasz pieniądze. Za 480 zł miesięcznie uzyskasz dostęp do wszystkich ćwiczeń i otrzymasz dwa konta nauczyciela – we dwójkę o wiele łatwiej zapanować nad całym obozem.

Obozy to szansa dla dzieci by odkryć nowe zainteresowania, lub zgłębić swoje ulubione hobby. To okazja by poznać nowe koleżanki i nowych kolegów, by rozwijać samodzielność. Obozy to też niebywała szansa na naukę. Dzięki bezstresowej atmosferze i dobrze zorganizowanym opiekunom, nauka przestaje być obowiązkiem, dlatego uczestnicy pochłaniają wiedzę jak gąbki, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jednak aby osiągnąć taki efekt, potrzeba dobrze przemyślanego programu zajęć. Czego szukać? Dzieci oczekują ekscytujących i satysfakcjonującyh zadań. Entuzjazm można osiągnąć za pomocą świeżych pomysłów, wyjątkowych wyzwań i odrobiny konkurencji. Silne uczucie satysfakcji przychodzi z każdym ukończonym projektem robota. Warto też pomyśleć o pamiątce, którą dzieci mogłyby zabrać do domu po obozie –  na pewno certyfikat, a może też gra stworzona w Scratchu? Letni pakiet kursów zawiera wszystkie te rzeczy.

Warto pamiętać, że mając szeroki wybór materiałów zyskujemy więcej możliwości. Nawet jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, szybko możemy dopasować najbliższe plany. W ten sposób praca nauczyciela staje się łatwiejsza do wykonania i mniej stresująca. Lato powinno być przyjemne dla wszystkich.

Pakiet na letnie obozy z robotyki i programowania zawiera wszystkie ćwiczenia z kursów:

Konta Nauczyciela dają wsparcie Tobie oraz nauczycielom, z którymi pracujesz.

Mając dostęp do ponad 100 ćwiczeń, Twoi uczniowie nigdy nie będą się nudzić.

Oszczędzaj czas i nauczaj więcej!

WSZYSTKO NA MIESIĄC

PLN480miesięcznie
  • 3 Konta Nauczyciela
  • WSZYSTKIE Kursy
  • 100+ Lekcji na LEGO WeDo i LEGO Mindstorms i Scratch

WSZYSTKO NA ROK

PLN3800rocznie
  • 5 Kont Nauczyciela
  • WSZYSTKIE Kursy
  • 100+ Lekcji na LEGO WeDo i LEGO Mindstorms i Scratch
By | 2018-05-02T13:59:42+00:00 Maj 2, 2018|